Vista VS XP który lepszy?

:slight_smile:

XP , bo Vista za droga jest i w ogóle , XP taki jakiś fajny jest.

Podobne opinie były pewnie przy zastępowaniu '98 przez XP. Wierzyć się nie chce, ale niektórzy nadal boją się XP. Ja kupię :slight_smile: i zainstaluję Vistę, bo na pewno trzeba go poznać.

ja na razie także, na XP, choć za około 6-8 miesięcy Vista, będzie bardzo konkurencyjna.

mi osobiście lepiej pracuje się na Viscie, od 11.02 mam zainstalowaną i dopiero wczoraj pierwszy raz Vista załapała zwieche :stuck_out_tongue: (musiałem resetować) a jeżeli chodzi o wydajność to na Viscie mój sprzęt szybciej lata niz na XP, gdy również lepiej mi chodzą, aktualnie mam zainstalowane 2systemy Viste i XP, ale na codzień korzystam z Visty… polecam Viste

nie wiem co wybrac dobrego kompa z orginalnie wgraną vistą czy lepiej gorszego ale z XP :?

Bierz lepszego z Windows Vista!

Z uwagi na temat - szeroko już omawiany na Forum, jak również na frapujący przebieg dyskusji, której przykłady powyżej, temat winien zaliczyć Kosz, ale zaliczy dział Na luzie - może jeszcze pokwapi się ktoś o odkrywcze stwierdzenia - kto wie ??

Ooo klopas nie słyszałem o tym, żeby w ogóle SP1 wyszedł. Oficjalny oczywiście.

Ja jestem przeciwnikiem Visty, ale nie gadajcie głupot o service packu, bo sami przedstawiciele M$ powiedzieli, że będzie to tylko zbiór łatek, które i tak są wypuszczane na bieżąco.

xp home edition ~300zł

vista home premium ~310zł

to jest drogo??

do nowego sprzętu - dwurdzeniowiec i 2GB RAM i więcej, karta z DX10 to oczywiście Vista, dla starszego sprzętu XP

Ja mam Xp i nie widze powodów żeby osoby posiadające komputery z kartami graficznymi z Sm 2.0 przesiadały sie na Viste no bo po co na tym systemie będą działać gry tylko i wyłącznie z DX 10 i SM 3.0 a starsze gry bedą wolniej chodzić. Już nie mówie o komforcie pracy przy necie itp bo Vista

mówcie co chcecie naprawde ma bardzo duże wymagania sprzętowe

Vista to przyszłość - Xp staroć.

Cóż, za jakiś czas Viśmaki będą górą :mrgreen:

A Xp będzie jak Win98 - bardzo mało popularny (znaczy się w swoich czasach był 98 popularny, ale mi chodzi o dzisiejsze czasy, jak 98 używa jakieś ok. 2% użytkowników)

Stawiam na Vistę.

uważam ze do puki jest możliwość zdobycia Windowsa XP trzeba brać XP no chyba ze chce się używać systemu do pracy gdzie Windows XP w moim odczuciu wygrywa :slight_smile:

pozdrawiam

ja stawiam na viste, jeśli ma się dobrego kompa

ma dużo fajnych mini programów, fajnie wygląda, na mocnym kompie chidzi szybciej niż xp, dx10, no i wcale dużo więcej vista ramu niż xp nie zżera…jak np. gre włączasz to wyłacza bajery i zajmuje tylko troche więcej ramu niż xp ;]

według mnie jest lepszy XP, na Viste jak na razie nie przejde!! i pewnie tego nie zrobie XP ma mniejsze wymagania systemowe i nie mam zamiaru zaśmiecać sobie kompa Vista bo on ma WYPASIONE WYMAGANIA :confused:

ale jak kto woli :stuck_out_tongue:

Ja też stawiam na Viste, chodź do wczoraj jeszcze Xp miałem, ale teraz na pewno nie zainstaluje XP, to by było jak cofnięcie się do poprzedniej epoki. U mnie Vista działa tak jak XP , nie wiedzę różnicy w wydajności, a jak nawet jest to jest na pewno nie wielka.

Co by nie mówić, XPek ma 6 lat…

Niedługo mu 7 strzeli. :mrgreen:

Imo nie mam zamiaru Visty instalować, pewnie 90% osób ma podobne zdanie-Lepiej jeszcze pobyć na XP.

Mój kumpel teraz dokupuje niektóre podzespoły do kompa za 1500-Miał do wyboru XP czy Vista, wybrał XP.

ja czekam na oficjalnego SP1 dla visty i SP3 dla xp wtedy zobaczę który system lepszy narazie mam xp i viste zainstalowane na kompie ale częściej korzystam z xp

lecz vista nie jest taka zła jak opisują ją niektórzy

wg. mnie 90% osób krytykujących ten system to osoby które nigdy nie instalowały Visty bo mają za słaby sprzet i żal im du… ściska że inni mogą korzystać z visty a oni nie, ci co mają viste z nie wiadomych źródeł z crackowane i wnerwia ich że Microsoft tak zabezpieczył ten system że trudno jest obejść zabezpieczenia

XP. A już niedługo SP3 dla niego. Podobno system ma szybciej pracować no i wiadomo - jakieś tam poprawki itp. :stuck_out_tongue: Będzie ciekawie. :slight_smile:

Vista to zjadacz kompa… mniej stabilny niż XP.

Póki co, XP ma wsparcie jeszcze przez długo, więc raczej nie ma sensu na Viste zmieniać. XP działa szybciej i lepiej…