Vista VS XP który lepszy?

Jak sądzicie ja stawiam na XP

myśle że w tej chwili jeszcze lepszym wyborem jest xp gdyż jest już w miare dopracowany i nie ma problemu ze sterownikami itp…

natomiast vista bedzie dobra za jakies pół roku i wtedy stanie się lepsza kiedy nie będzie problemu ze sterownikami itp…

osobiście postawiłem na xp kupując tydzień temu oryginalne win xp media center ;] ale za tydzien wysyłam kasę i papiery na bezpłatny upgrade do visty ;]

Zdecydowanie XP jeżeli chodzi o Wina… najlepiej to jakiegoś linucha:) cóz Vista narobiła duzo krzyku, a tak naprawdę to co posiada już dawno jest dostępne w innych systemach… a najbardziej rozwala mnie pewna nowośc której jeszcze nigdy nie było w przegladarkach internetowych, a jest w IE 7 - ZAKŁADKI :lol: - Boże… Ponadto problemy z integracją z innym oprogramowaniem, z instalacją programó antywirusowych itp… w sumie wedle mnie niewypał… czekam z niecierpliwością na następny system z stajni Microsoftu - chociaż znajac życie to nei w tej dekadzie…

Ja stawiam na Viste mimo że na początku są problemy za jakiś czas ich nie będzie wyjdą poprawki, programy i sterowniki zgodne z Vistą. W tej chwili używam XP którego kupiłem w 2002 roku wraz z komputerem. jak będę kupował nowy sprzęt to już z Vistą.

Vista. A do moderatorów: Temat powinien być w dziale Na luzie.

Z tymi dziurami i pomysłem na rozwiązania wgrywania driverów, to Vista przegra nawet z Linuksem - czarną przyszłość jej wróżę. Na arzie wygrywa XP - przede wszytskim bez problemowe wgrywanie sterów no i brak konfliktów z prawem Unii Europejskiej :smiley:

Według mnie jest lepszy Xp bo jest sprawdzony natomiast Vista ma ładne środowisko graficzne a poza tym duże wymagania sprzętowe :smiley:

Moim zdaniem lepszym wyborem obecnie jest XP ponieważ narazie na niego jest więcej działających aplikacji, w Viscie mogą występować błędy ze steronwikami z instalacją Visty bym się wstrzymał jeszcze z pół roku. A pozatym Xp ma wszystkie funkcje potrzebne do codziennej prawy (przynajmiej dla mnie) a efekty graficzne mnie nie interesują… :slight_smile:

A uaktualnione aplikacje są dostępne także na XP więc mam i IE7 i WMP11 chociaż i tak ich nie używam to ze względów bezpieczeństwa zainstalowałem.

Trzymaj sie XP, ja osobiscie Visty nie zamierzam instalowac. Zbyt duze wymagania :?

Ja właśnie ścią… Vistę… Nieważne… Nie chcę dostać osta :stuck_out_tongue:

Osobiście jestem za XP, ponieważ można na nim uruchamiać zarówno i stare gry i te nowe…

Sprecyzuj to. Ja też mogę zadać pytanie co lepsze: mielona kupa z żubra czy spaghetti i że stawiam na to pierwsze.

Co i w których?

W jakim sensie przegra? Vista się bardzo dobrze sprzedaje - to jest czarna przyszłość?

Jeśli używa się komputera do grania po co zawracać sobie głowę nowszymi Windowsami?

yez się zgadzam windows XP !!

narazie xp górą :smiley:

ale gdy wyjdzie SP2 do visty to xp sie schowa :slight_smile:

moim zdaniem xp ponieważ nie ma tyle dziur w sobie co vista (co wcześniej było wspomniane) i do tego niedługo wychodzi pl sp3 bo narazie jest tylko angielsko jeżyczny z tego co wiem

U mnie po ponad tygodniu testów wygrał windows xp. Vista chodzi ociężale i powoli nawęt z RB 1GB. Xp jest lżejszy a przynajmniej narazie oferuje taką samą funkcjonalność.

co ty gadasz miałeś kiedyś wogule viste bo ja tak na 1 gb ramu chodzi dużo szybciej niż xp

ale ja postawił bym narazie na xp mniej z nim problemów :stuck_out_tongue:

Ja stawiam na viste ponieważ Xp mi się już opatrzył a ja lubie nowości.

Poza tym testowałem bete2 i chodziła dużo lepiej niż xp.

ps: czy można zainstalować Viste z express upgrade jako czysta instalacja czy trzeba jako uaktualniewnie obecnego (Xp mce)?

Wiem że temat wątku nie jest o instalacji visty ale załóżyłem już nowy temat ale nikt nie odpowiedział. prosze o odpowiedzi.

Me too.

xxxxxxxxxxxxppppppppppppppp