Vista wiesza się co chwilę


(J Jaro) #1

Witam,

Komputer użytkuję od około roku i przez większość czasu nie było żadnych problemów. Około miesiąc temu Vista zaczęła się bardzo długo uruchamiać (na tyle długo, że zazwyczaj decydowałem się na wyłączenie komputera i przy ponownym uruchomieniu było już lepiej). Usunąłem jakieś programy z autostartu i sytuacja się poprawiła, ale pojawiły się kolejne problemy:

  • zaczęło się od tego, że MS Word sam zaczął się wyłączać jak tylko wpisałem kilka znaków w dokumencie lub kliknąłem "na dokument";

  • aktualnie word wyłącza się tak samo, a dodatkowo wieszają się inne programy (Firefox, Thunderbird, GG, sprawdzałem IE i dzieje się tak samo). Są to zwiechy dosyć nieregularne, czasem występują przy pierwszym uruchomieniu, czasem po kilku minutach, albo nawet godzinach (rzadziej :wink: ). Bywają momenty, że program zaczyna ponownie reagować po pewnym czasie, albo też komputer przestaje totalnie reagować włącznie z ctrl+alt+del i pozostaje wtedy tylko wyłączenie komputera. Kilka razy wyłączył się też sam.

Poniżej wklejam logi z Hijack'a, proszę o pomoc, bo nerwy już mi zaczynają puszczać :wink:

http://wklej.eu/index.php?id=d648cbb59c


(Krzysztof128) #2

przeinstaluj system pewnie masz pełno syfu


(Patrykol270) #3

spid3, to nie rozwiązanie skoro można tego uniknąć. hijackthis-rsit-otl-dds-inne-instrukcja-t36654.html daj log z ComboFix lecz nie gwarantuje że ja ci go sprawdzę ponieważ nie jestem w tym specjalistą.


(J Jaro) #4

Sh4DoW , dzięki za wstępną pomoc, poniżej wklejam logi z RSIT i Combofix'a:

RSIT: http://wklej.eu/index.php?id=3037f54ce7

Combofix: http://wklej.eu/index.php?id=0411e1eac7

Mam nadzieję, że ktoś z Was będzie w stanie mi pomóc :slight_smile: