Vista x64 i iPlus huawei e220 (usb) NIE DZIAŁA :(

stałem się szczęśliwym posiadaczem visty (chodzi pięknie) no ale jest jeden problem- nie mogę połączyć sie z netem bo nie mam sterowników pod mojego iPlusa (kolejny przykład że badziew) huawei e220 usb hdspa modem. Może jest jakieś rozwiązanie tego problemu (szukałem na Googlach)i wyczytałem że nie robią sterowników pod 64 bity tylko xp i vista 32 bit :twisted:

Może komuś udało sie to rozwiązać ten problem :?: (jak nie to kilkaset złotych w piach :frowning: )

Pozdrawiam- Czeslaw_k_t

Będzie krótko i na temat - na stronie internetowej producenta modemu jest napisane, że wspierane są tylko systemy operacyjne z rodziny Microsoft Windows 2000 i Microsoft Windows XP. Na twoim miejscu udałbym się do Rzecznika Praw Konsumenta i niech wystąpi w twoim imieniu o zwrot pieniędzy na podstawie niezgodności ze stanem faktycznym (o ile w instrukcji/na opakowaniu nie jest napisane, że modem nie jest obsługiwany przez 64-bitowe systemy operacyjne). http://www.uokik.gov.pl/pl/ochrona_kons … rzecznicy/ - to łącze pomoże znaleźć ci właściwego dla ciebie Rzecznika.

No ale ludzie coś tam robili żeby działało na 64 bitach tylko nigdzie nie mówili jak (jakieś patche i vodafone mobile connect czy jakieś firmware czy stery) i że to chodzi

No a wcześniej na stronie iPlusa pisało “pracuje na systemach operacyjnych Windows XP/Vista” a o 64 bitach że nie działa nie wspomnieli :evil:

dopiero kiedy zakupiłem modem na stronce pojawiło sie “tylko vista 32 bit” no a teraz posiadam ultimate x64 no i D**A :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Aż rzygać się chce