Vista x64 Problem z kopiowaniem na pendriv'a

Witam mam problem

Gdy kopiuje pliki na Pendrive przez USB to komputer się zawiesza!

Mam Viste x64 SP1

W trybie awaryjnym działa (nigdy się nie zawiesiło)

Nie jest to wina Pendriva bo mam kilka, i na wszystkich się wiesza, a jak sprawdzałem u kolegi na XP to tam nie było problemów.

Jaka może być tego przyczyna?

słyszałem, że to może być wina tej aktualizacji:KB938371

Ale mam viste z SP1, a tam ta aktualizacja już się znajduje…

a jaki narzędziem kopiujesz?

ja też mam ten problem, i nie dotyczy tylko kopiowania na pendriva ale także między dyskami i napędami. czasami system po prostu się zawiesza i nic nie można zrobić aż do czasu kiedy kopiowania zostanie zakończone i wszystko wraca do normy. ja już się przyzwyczaiłem :lol:

ja w czasie kopiowania staram się nic nie robić na komputerze…

Ja kopiuje poprzez Total Commander 7.02a i niemam żadnego problemu… :wink:

instalacja sp1 i sp2 niczego nie daje. ale problem można rozwiązac

Rozwiązanie: Windows Vista, Explorer zawiesza się podczas kopiowania plików z zewnętrznych mediów

[Wysłany Rozwiązywanie problemów w systemie Windows Vista]

Ten problem występuje w Vista SP1. Problem występuje przy kopiowaniu dużego pliku lub wielu plików z zewnętrznych nośników, takich jak płyty CD / DVD, dyski flash, a czasem z dysków sieciowych.

http://img.photobucket.com/albums/v374/ … Copyin.jpg

. 1. Kliknij przycisk “Start -> Wszystkie Programy -> Akcesoria”. Kliknij prawym przyciskiem myszy na “Wiersz polecenia” i wybierz “Uruchom jako administrator”. Jeśli pojawi się monit o hasło, wprowadź hasło i kontynuuj.

. 2. Teraz wpisz polecenie:

bcdedit.exe / set () obecnego NX AlwaysOff

. 3. Ponownie uruchom system i ciesz się bezproblemowym kopiowaniem plików.

…u mnie po problemach:)

bcdedit.exe / set () obecnego NX AlwaysOff

hmm no ale ja wkopiowałem tą komende (tą całość)i pisało że błędna komenda.

Możesz ją napisać dokładnie jak ma być wpisana pls

Mam internet od niedawna i w tego tupu żeczach zielony jestem a również mam ten problem z kopiowaniem. :frowning:

Dodane 30.05.2009 (So) 16:29

hmm z tą komendą już sobie poradziłem ale efekt jest mizerny raz sie uda skopiować raz nie a wtedy tylko reset.

Najgorsze jest to że gdy coś sie nie skopiuje np 2 razy za trzecim idzie normalnie czasami pomaga total commander czasem sie też zawiesza z tym wyjątkiem że wystarczy wyłączyć dany proces bez koniecznosci restartu.

Aż krew mnie zalewa pod tym względem xp rulez :evil:

Dodane 30.05.2009 (So) 16:50

System najgorzej sobie radzi z plikami spakowanymi w winrar

Dodane 30.05.2009 (So) 23:20

A cofam moja ostatnia wypowiedź mulą wszystkie większe pliki ponad 500 mb.

PPPPPPPPPPPOOOOOOOOOOOOOMMMMMMMMMOOOOOOOOOCCCCCCCCCCYYYYYYYYY! !!

Niemożliwe system gdy to sie zaczęło moja vista miała 1 dzień i nie instalowałem żadnego zbędnego oprogramowania.

Dodane 01.06.2009 (Pn) 11:09

Czy to możliwe że coś to przez dysk w polaczeniu z vistą bo w menadżerze urządzań pokazuje mi jego jako ata device a dysk to sata 2

Dodane 01.06.2009 (Pn) 11:10

I mam nortona 2008 z najnowszą aktualizacją więc to na bank nie jest zaden wirus #-o

Dodane 19.06.2009 (Pt) 0:05

Jezu czy naprawde niepotrafi mi nikt odpisa kurrr jestem zdesperowany mimo tego vista to dobry system i nie chce mi sie powracac do xp ja pier… pomóżcie! !!