Vista z P2P i klucz z licencji

Witam. Mam pytanie. Czy będzie legalna taka operacja: ściągam z jakiejś sieci P2P Vistę, bez klucza, a przy instalacji wpisuję swój klucz oryginalny, z licencji, którą otrzymałem przy zakupie laptopa? Czy takie coś będzie legalne?

Legalne (niewiem czy w 100%, ale legalne), ale i tak jak ściągniesz np: Ultimate i wpiszesz swój klucz to Vista będzie w tej wersji co jest klucz.

Może nie jasno napisałem: wersje Visty przypisuje się do klucza.

Czyli np: ściągasz Ultimate i wpisuesz klucz z Home Premium to będziesz mieć Viste Home premium, a nie Ultimate jak ściągnąłeś.

Mówiąc jaśniej innej wersji visty niż tą do której masz klucz na tym kluczy nie zainstalujesz…

np. masz klusz do Home Premium x86 to bedzie pasować tylko i wyłącznie do innych wersji Home Premium x86…

viewtopic.php?f=22&t=273250

Powiedzcie mi, czy otrzymanie płytki z Vistą stąd jest w jakiś sposób płatne, czy wszystko za darmo dostaję?

http://www.microsoft.com/windowsvista/1033/ordermedia/default.mspx

Będzie legalne, tylko szukaj wersji “czystej”, bez zintegrowanych cracków czy wyłączonej aktywacji (najlepiej wersji MSDNAA). Sam przez to przechodziłem gdy chciałem wywalić zaśmieconą przez HP 32 bitową Vistę i zainstalować czystą 64 bitową. Pytałem w Microsofcie i jest to jak najbardziej legalne :wink: W czasie instalacji zainstaluje się taka wersja do jakiej masz klucz :slight_smile:

Ordermedia jest płatne, też na to patrzyłem, ale wychodzi sporo wychodzi za przesyłkę i zrezygnowałem :stuck_out_tongue:

Dzięki :slight_smile: Słuchaj, mam do ciebie prośbę. Mógłbyś mi podać linka do wersji 32-bitowej Visty z tego MSDNAA?? Bo jakoś nie mogę znaleźć xD Najlepiej stamtąd, skąd ty ściągałeś, tylko żeby była to wersja 32-bitowa :slight_smile:

Na MSDNAA może Ci dać ale bez loginu i hasła nie ściągniesz, poszukaj sam, tutaj nie udostępnia się treści tego typu…

Wpisz w google.pl Windows Vista (jakieś forum z plikami po tym, wtedy szybciej będzie wyszukiwać)