Vista zmieniła się w windows 98

Pewnego dnia po prostu włączyłam komputer, a tu zamiast normalnego wyglądu visty, windows 98. Zniknęła też tapeta z pulpitu i w żaden sposób nie da się jej ponownie ustawić. Przy każdej próbie ustawienia jakiejś tapety wyświetla się komunikat: “Nie można ustawić tego obrazu jako tapety. Plik może być uszkodzony”. Z każdym zdjęciem jest tak samo. Wyglądu visty też nie mogę przywrócić ponieważ nie mogę nawet wejść w personalizację. Okno po prostu się nie otwiera. Dodatkowo w tym samym czasie “zepsuł się” widnows media player (przy próbie włączenia wyświetla się błąd) i galeria fotografii (nie można otworzyć żadnego obrazka za pomocą domyślnego dla windowsa programu). Co więcej mam też problem, żeby zainstalować jakikolwiek nowy program ponieważ w trakcie instalacji występuje błąd. Nie mogę nawet zaktualizować antywirusa…

Czy można to jakoś naprawić?

Tak. Zainstalować “nową” Vistę na obecnie używanej instalacji. Spowoduje to nadpisanie plików systemowych z jednoczesnym pozostawieniem całego Twojego „dorobku” w stanie nienaruszonym. Reszta tutaj: http://www.poradykomputerowe.pl/awarie_ … -2348.html