Vista zwiesza komputer

Witam mam taki problem mam system operacyjny Windows Vista mam laptopa Acer ASPIRE 6530G wiec mam taki problem

jak kupiłem komputer przez pierwsze parę miesięcy komputer był ok grałem pisałem nic się nie zwieszało a teraz to włączę GG to jak coś napisze to z opóźnieniem pisze

o grach to już nie wspomnę bo wystarczy ze grę zminimalizuję to już jej nie uruchomię bo wyskakuje mi brak odpowiedzi ogólnie opóźnia mi myszkę,pisanie,granie,ściąganie,strony internetowe wszystko pomoże mi ktoś np teraz nie wiem dlaczego ale nie działa mi ta myszka w laptopie moze teraz opisze co mam w laptopie :

AMD turion x2 dual core mobile

technologi RM 70(2.0Ghz. 1MB L2 cache)

16’’ hd Acer CineCrystal LCD

Up to 1791 MB ATI Mobility Radeon hd 3650 HyperMemory

4GB DDR2

640GB dual HDD (320GB x2)

DVD Super multi DL

Acer nplify 802 11b/g draft hl wlan

Bluethoo 2.0 +EDR

suboofer

napisałem wszystko co mam w lapku bo nie wiem co będzie potrzebne nie znam sie na kompach dlatego wypisałem wszystko proszę nie mieć pretensji ze np napisałem jaki mam monitor czy coś bo nie wiem co będzie wam potrzebne

P.S proszę o szybką odp i wytłumaczenie co mogę zrobić:) żeby się tak nie lagował (zwieszał)

aha i coś do tej myszki bo nie wiem dlaczego nie działa

podejrzewam infekcje, warto by bylo zrobic loga z OTL

Nargoriel możesz powiedzieć jak to się robi?

Dodane 30.10.2010 (So) 22:23

ok poczytalem troche na necie i teraz OTL skanuje jak skonczy zrobie printa i dam na forum ocenicie:)

Robiłem scana tym OTL ale po jakis 10-15min wyskoczylo mi scanning complete i pokazały mi sie 2 okienka ( notatnik jeden byl zapisany OTL.txt a ten 2 to tez notatnik tylko innaczej zapisany i nie wiem co dalej zrobic

Skopiować zawartość jednego okna jak i drugiego, wkleić na www.wklej.org i w poście podać same linki do wklejki.

OLT.TxT http://www.wklej.org/id/409980/

Extras.T.t http://wklej.org/id/409981/

Dodane 31.10.2010 (N) 21:47

Witam wysłałem 2 linki ale i tak nikt nie odp

Nie napisałeś jednej istotnej rzeczy. Czas zużycia?