Vista

Mam pytanie skąd można ściągnąć program, który imituje ten górny panel z Visty. Chodzi mi tutaj o te skróty, które można zamieszczać np. Dysk twardy itp. Jest to 3D. Czy to wchodzi w skład Sidebara? Druga rzecz przy okazji. W jaki sposób w Oknie mojego komputera przywrócić rzevy były Widoczne Folder MOJE DOKUMENTY ( Te z Document and Settings ) oraz Dokumenty UDOSTĘPNIONE? Ponieważ po instalacji patcha do XP to wszystko mi zniknęło. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Może chodzi o ObjectDock ?

Najlepiej by było ,jakbyś dał skreena gdzie to widziałeś. :slight_smile:

Spróbuj tak:

Prawoklik na okno Mój komputer > Rozmieść ikony według > Typ/Pokaż w grupach

Tak dokładnie o to mi chodzi :).

Mam tak cały czas posortowane, ale po innstalacji takiego Patcha do XP z Aktualizacjami ( 200MB ) właśnie te ikonki mi zniknęły z Mojego komputera… MOJE DOKUMENTY i DOKUMENTY UDOSTĘPNIONE :frowning:

w viście poza sidebarem nie ma zadnego górnego paska w 3D

W skład sidebara wchodzą odpowiednie gadgety które mozna ściągnąć z sieci, ale samo posiadanie sidebara tego z visty jest po

  1. nielegalne dla nie beta testerów

Hmmmm…

Może wybrałeś atrybut ukryty dla tych folderów ?

Btw. Zmień rozmiar obrazka w podpisie. 8)

Ja nic nie zmieniałem. Po instalacji http://www.programs.pl/program,696.html poprostu MOJE DOKUMENTY I DOKUMENTY UDOSTĘPBIONE zniknęły z pola widzenia w MOIM KOMPUTERZE. Noramalnie są w swoim miejscu doecelowym C:\Document and Settings… Nie ma ich tylko w Okienku MOJEGO KOMPUTERA a jest to dla mnie dość uciążliwe by ciągle szukać tego folderu i najłatwiejszą metodą jest jego skrót w MOIM KOMPUTERZE.

Czy ktoś ma może pojęcie o co może chodzić i jak to zmienić?

PROBLEM Rozwiązany. Chodziło o program TweakUI i tam jest taka opcja do tego jakie elementy mają być wyświetlane w oknie mojego komputera. Powstał natomaist nowy problem. Za każdym razem kiedy wyłączam komputer pojawiają mi się 2 okienka z jakimiś błędami tzn. Program wykonał nieprawidłową operację i nastąpi jego zamknięcie… Po naciśnięcu ZAKOŃCZ TERAZ 2 razy najpierw na 1 okienku potem na 2 Komputer się wyłącza. Czym to może być spowodowane ??