VistaInspirat2 Nie będzie sie cioło na dobrym kompie?

Witam mam do was małe zapytanie jak myślicie czy Vista Inspirat na dobrym komputerze się nie będzie cioło?

I czy to bezpieczne? Proszę o odpowiedź czekaj cierpliwie.

To zależy od tego ile z tej paczki wybierzesz do zainstalowania i uruchamiania przy starcie. :stuck_out_tongue:

Ogólnie się nie tnie.

Pisze się “ci ę ło”…

Dysk C: 195 GB pojemności wolnego miejsca:173 GB

Dysk D: 270 GB pojemności wolnego miejsca:258 GB

Może być?

Co ma piernik do wiatraka? Nie chodzi o pojemność dysków tylko o procesor i pamięć RAM. Podaj co tam posiadasz pod obudową, no i jeszcze karta graficzna

Wolnego miejsca na partycji systemowej masz więcej ode mnie, tylko po co to podajesz?

Powinieneś raczej podać parametry komponentów komputera, czyli: pamięć RAM i jej ilość, procesor oraz kartę graficzną.

Podam co pisze w właściwościach “Mój Komputer”

AMD Athlon[tm] 64 X2 Dual

Core Processor 500+

2.70 Ghz, 3,00 GB RAM

Chcesz to instaluj będzie działać, a czy to bezpieczne, ja tam zawsze po jakimś czasie od instalacji takich cudów miałem problemy, nie od razu ale jakaś aktualizacja, lub nowo zainstalowany program potrafiły zdrowo namieszać

KomandorFeniX , możesz śmiało instalować :wink:

Dzięki wszystkim za pomoc :slight_smile:

Nie powinno się “ćiołć” ale spróbuj to lepiej zrobić programem VistaMizer albo ewentualnie Vista Transformation Pack

:arrow: http://www.programosy.pl/program,vistamizer.html

Transformation Pack jest gorszy od Vista Inspirat według mnie. Więcej miesza w systemie, nie udało mi się go jeszcze nigdy odinstalować bez formatowania dysku. Inspirat jest o tyle, hmm, lepszy, że robi kopie zapasowe plików, które podmienia. VTP niby też to robi, ale jakoś nigdy mi one nie zadziałały tak, jak miały #-o

dobra , a jaki jest sens instalowania ww. programów ?

nielepiej zainstalować WIN 7 czy tam Viste ?

Sens taki, że 350-400 zł zostaje w kieszeni :slight_smile:

Co do tematu. Komputer autora oczywiście bez problemu poradzi sobie z tym co oferuje vista inspirat. Poza tym program posiada spore możliwości konfiguracji, tzn nie ze wszystkiego obciążającego system trzeba korzystać. Można sobie niektóre niepotrzebne dodatki powyłączać.

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.