Vistalizator 2.00 - program na vortalu

zauważyłem, iż na vortalu, do pobrania pojawił się właśnie kolejny porgram - Vistalizator 2.00. Program zmienia język każdej wersji visty używając orginalnego pakietu mui od MS. Zmiana języka w innych wersjach niż ultimate i enterprise jest więc niezgodna z licencją. Uświadomił mnie o tym moderator, poleciłem ten porgram użytkownikowi na forum, za co prawie nie dostałem warna i dostałem wyraźny zakaz wspominania o tym. Więc jak to się ma do tego, iż program jest dostepny na vortalu? Można to tłumaczyć, iż nie chce się używać orginalnego systemowego urządzenia do zmiany języka w wersji ultimate, ale wystarczy uruchomic plik exe pakietu mui z którego kożysta porgram, więc to twierdzenie jest niedożeczne. Więc jak to jest w końcu z tym porgramem??

Kuhar. Może to użytkownicy wpłynęli na decyzję umieszczenia tego programu na Vortalu- przecież użytkownicy zmusili redakcję do umieszczenia bety Google Chrom’a (chociaż Vortal nigdy nie umieszczał wersji beta), poza tym program sam w sobie nie jest nielegalny, więc spełnia kryterium legalności- są przecież na Vortalu programy P2P, chociaż wiemy do czego używa ich 99% ściągających :stuck_out_tongue: (chociaż uważam, że pod opisem programu powinno znaleźć się stosowne “ostrzeżenie”). Poza tym.

Kogo to obchodzi. :stuck_out_tongue:

twórców regulaminu?

w sumie dziwna sprawa z tym programem

a chęcią poznam opinię kogoś z Administracji forum

z tego co widzę, programu już nie ma do ściągnięcia na vortalu :wink:

Umieszczenie tego programu było błędem. Ktoś z nas niestety nie przemyślał odpowiednio tego posunięcia :frowning: Program oczywiście został usunięty.

przyznaliście sami sobie ostrzeżenie? :slight_smile:

w ramach rekompensaty można cofnąć warny zainteresowanym i po kłopocie

pozdrawiam