Viste Transformation pack 4.0 problem

Cześć. Instalowałem Viste Transformation pack 4.0. I mam problem zniknł mi pulmit nie ma paska Startu zadnych ikonek!! Pisze w gazecie PCFormat ze jeżeli to zniknie to jest oznaka poprawnego dzialania. Następnie robilem wszystko wedłóg tej gazety ale po restarcie nie pjawily sie ikony ani pasek Startu. Mozemi ktos pomóc jakos odzyskać pulpit??Wiem tyle że instalator zamknoł program explorer.exe ktury wyswietla start i pulpit!

jak moge uruchaomic explorer.exe???

ALT + CTRL + DEL nowe zadanie -> explorer.exe

Usuń wszystko,przeczyść rejestr i zainstaluj ponownie ale w trybie awaryjnym(wymagane przy instalacji tego packa) :mrgreen:

Ja małą radę : nie kupuj PCFormatu.

Jest w nim pełno błędów.

Raz kupiłem dwa numery . W pierwszym było 6 blędów , a w drugim 2.

Nic dziwnego że zniszczyłeś sobie Windows.

Nie radzę ufać redaktorom PCF.

Po miesiącu stosowania ich porad nie masz już windowsa wraz z danymi

Ehh… szkoda gadać

To może być dla ciebie szokiem ale,

w PCF też pracują ludzie,któży mogą się czasem pomylić.

Co do pytania Jesiona to na dole 57 strony jest podane rozwiązanie tego problemu. :slight_smile:

Ale redaktorzy PCF pobili już rekord w robieniu błędów i wogole nie piszą sprostowań

Strona 51 i prawy dolny róg (Błąd instalacji objawiający się znikającym explorerem.) - zastować i będzie działać; też tak miałem ale się udało po zastowaniu do tej wskazówki.

Tez tak kiedyś miałem

1 Sciągnąles starszą wersję, w nowszej 5.5 juz tak sie nie robi, ale jeżeli już, to trzeba po instalacji, gdy zniknie wszystko i pojawi się sama tapeta nacisnąć Ctrl+Alt+Delete i przejść do zakładki nowe zadanie wówczas dać przegladaj, zmienić z programy na wszystkie pliki znaleźć explorer.vbt lub inne rozszerzenie i zmienić na .exe Program zmienił Ci rozszerzenie explorera. po zmianie dajesz otwórz i wszystko wraca do stanu takiego, jak pokazano na stronie twórcy http://www.windowsxlive.net/?page_id=15

Zainstalowalem nakladke visty na xp-ka (wlasnie ta co w temacie :]) i mam pytanie: PRzegladaj jaka kolwiek strone w necie w tle widze swoj pulpit :stuck_out_tongue_winking_eye: Czy mozna zrobic zeby nie bylo to przezroczyste tylko normalne Question Jak tak to gdize i w jaki sposob 8)

Z tym packiem instaluję się program Glass2k który to powoduję, więc spójrz do traya (paska zadań koło zegarka) odszukaj ikonę Glass2k (3 kwadraciki) prawoklik - settings i w “Transparency Popup” ustaw se na np; +CTRL + SHIFT, i zrób tak, wejdź w swoją przeglądarke, przytrzymaj CTRL + Shift, prawoklik i wyskoczy ci takie okienenko, i wybierasz “No glass effect”, albo od razu w tray’u go wyłącz :slight_smile:

A do jesiony: jak nie działa Ci pierwsze polecenie z pc formatu “cd zwindirz” (mi nie działało) do zrób: "cd X:\Windows (gdzie x to partycja gdzie masz zainstalowany windows) a reszte zastosuj się do wskazówek z pcformatu :slight_smile: a tak na marginesie polecam ci do transformacji na viste Vista transformation Pack 5.5, Y’z Shadow i to wszystko, patrz jak mój windows wygłąda :a3cca011262cf796m.jpg; albo przejrzyj ten temat

pp16

Ja małą radę : nie kupuj PCFormatu. 

Jest w nim pełno błędów. 

Raz kupiłem dwa numery . W pierwszym było 6 blędów , a w drugim 2. 

Nic dziwnego że zniszczyłeś sobie Windows. 

Nie radzę ufać redaktorom PCF. 

Po miesiącu stosowania ich porad nie masz już windowsa wraz z danymi

ja sie nie spotkalem z błedem żle przeczytalem troche, ale przeczytalem jeszcze raz zrobiłem i działa

dzięki za pomoc

Dr.Dxtro mam do ciebie pytanie z kąd wzioles tę ikonkę GRY??

Po instalacji tej visty stalo sie to zajrzyjcie na ten temat: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=101589