Visual C++6

Witam

Zakupiłem na allegro “Visaul C++ 6 dla każdego” i mam problem z zainstalowanie płytki z visualem.

Czyta ją niestety jak otwieram w Moim komputerze cd-rom to pojawiają się 3 pliki tekstowe i 1 winrar.

W plikach tekstowych nie było informacji na żaden temat więc wypakowałem winrara, lecz są tam foldery z różnymi

plikami których nie da się otworzyć (takich folderów 21) , próbowałem za pomocą Daemon tollsa lecz nic.

Czy jest to winna systemu operacyjnego? Mam Windowsa XP pro.

Jeśli to możliwe, podaj rozszerzenia tych nieznanych plików. To będzie a przynajmniej powinno być bardzo pomocne.

Spróbuj ściągnąć Microsoft Visual C++ i tym odpalić :slight_smile: Jest zdaje się darmowa wersja (kompilator + potrzebna narzędzia). Swojego czasu tez z tego korzystałem i był jakiś inny format.

Pozdrawiam :slight_smile:

Gdy odpalam płytkę są 4 plik: 3 tekstowe i 1 winrar. Gdy już go rozpakowuje są 21 folderów ( od App01 do App21)

W każdym w nich znajduje się pliki które msuze uruchomić za pomocą jakiegoś programu.

Pliki te to : DSW, RC , DSP, OPT, CPP , CLW.

Jeżeli ma ktoś linki do downloada dobrze działającego visual C++6 to jakby można było tu wstawić.