[visual c#] problem z kilkoma funkcjami wbudowanymi VS2012

Na zajęciach mamy zaprogramować algorytm wieży HANOI. Znalazłem coś takiego na YT:

przepisałem cały kod, jednak w VS2012 są jakieś błędy i kod jest niezgodny z tym pokazanym na filmiku. Może coś robię źle?

http://wklej.org/id/969317/ - cały kod zaznaczyłem miejsca gdzie VS wywalał błędy

Zauważ, że definiujesz metodę Graphics w klasie Form1. Zakres klasy Form1 ma pierwszeństwo przed zakresem globalnym, dlatego kompilator myśli, że chodziło Ci właśnie o metodę. Usuń obie metody Graphics a będzie działać.

Metoda Graphics.DrawString w każdym przeładowaniu przyjmuje inne parametry, niż Ty podałeś. Musisz podać przynajmniej gdzie chcesz ten tekst narysować(ostatni parametr pierwszego przeładowania).

Tak swoją drogą, to wybrałeś dość słaby filmik na YT - oprócz tego, że koleś nie trzyma się standardów pisania w C#(niestety, ale tu jest trochę inaczej niż w niektórych językach - jest konwencja(w kilku wariantach), której powinniśmy się trzymać, jeśli chcemy upubliczniać kod), kod jest raczej zagmatwany, są niepotrzebne metody(Form1.pow…) są rzeczy zbędne, zaciemniające kod(metoda Form1.refr - WTF?), autor nie do końca wie jak się dodaje kontrolki do kontenera(nie, tego się przez właściwość Control.Parent nie robi) i wszystko wygląda, jakby było pisane na kolanie.

jestem nowicjuszem w c#, ale wydawało mi się to trochę dziwne i dzięki za pomoc