Visual Studio 2008 Problem z instalacją

Witam, mam dziwny problem z instalacją programu Visual Studio 2008. Problem ten pojawia się tylko na moim komputerze. I występował tez przy innych programach. Mam pełną wersje, legalną tego programu, ściąganą z Microsoft dreamspark. Mam pobraną płyte wirtualną, załączam ją, i odpalam instalacje programu. Wtedy na samym początku pokazuje się to co na miniaturce. Wyskauje mi pobieranie plików, które chyba pownny być częścią programu. Raz zainstalowałem program, pomijajac je, dając ciągle anuluj ile razy wyskakiwało pobieranie jakiegoś pliku. Po instalacji, odpalam program, na początku jest tak jak by działał, ale kiedy chce stworzyć już np nowy projekt, to wyskakje białe okno i znów pobieranie pliku, kiedy go pobiorę, w oknie przeglądarki, mam okienko tworzenia nowego projektu z programu. Nic z tego nie czaję. Ta samą sytuacje miałem przy instalacji Photoshop CS3, od razu, przy włączeniu instalki pobieranie plików i nic więcej. A np CS6 zainsalował się bez problemu. 

Program chciałem zainstalować na netbooku HP mini 210, z zainstalowanym system windows 7 Proffesional. ten mały laptop może mało się do tego nadaje, ale powinien się program chociaż zainstalować. Prosze o pomoc i z góry dziękuję. 

 

post-256208-0-73516200-1395786613_thumb.

A w w panelu odinstaluj programy, masz ten Visual Studio 2008? Jeśli masz, to wejdź na stronę microsoftu i bezpośrednio z internet explorera zainstaluj ponownie, tylko w pierwszym oknie kreatora wybierasz opcję - “Napraw”.

Nie tylko potrzebne jest Visual Studio 2008, ale też Visual Studio 2010.

 

Gdy nie masz na liście zainstalowanych programów, to pobierz ze strony Mocrosoftu potrzebne Visuale, ale całe instalatory offline i gdy będziesz je mieć, to dopiero instaluj.

A tak na koniec - masz service pack 1?

Tak mam Service Pack’a. Nie nie mam zainstalowanego tego programu, po tym jak mi nie działał, usunąłem go z kompa całkowicie. Jeśli chodzi o instalacje i pobieranie, to instalowałem go z pobranej wcześniej wirtualnej płyty ze strony microsoftu. Pobiera się poprzez jakiegoś