Visual Studio - błąd po uruchomieniu kompilacji z debuggerem

zrut.thumb.jpg.b88bc6d087e8cccfca81b2487Witam mam problem z debugerem za każdym razem jak kompiluję program to wyskakuje mi taki błąd nak na screenie Zainstalowałem visual studio enterprise 2015. Jak wezmę start without debugging to działa.

Zrzut ekranu 2015-10-18 18.51.09.png

Próbowałeś robić Clean Solution i Rebuild Solution?

Odkopuje post, bo chwilowo porzuciłem visuala, zrobiłem Clean Solution i Rebuild Solution, program się kompiluje teraz zarówna jak wezmę start without debugging i jak wybiorę samo debugging, ale przy samym debugging wyskakuje mi takie okno i pojawia się co pół minuty do póki nie wyłączę komputera. Ktoś wie jak to rozwiązać?

program.thumb.jpg.c1f7daba4d6f6cedadddc9

 

Spróbuj przeinstalować Visual Studio, coś tam się namieszało.

przeinstalowałem nic to nie dało, zainstalowałem obok visuala studio 2013 Pro i wszystko niby ładnie działało, wiec postanowiłem odinstalować visual studio 2015 i się wszystko sypło znów nic nie działa zaczynam się wkurzać, za chwilę muszę oddać projekt na zajęcia a ja nie mogę postawić  visuala!

Niestety VS jest produktem który cholernie mocno integruje się w systemie i nigdy nie da się go “czysto” odinstalować. Zainstaluj VS15 i działaj na 13, w razie czego spróbuj z alternatywną wersją np. Community. Zdaje się, że one mogą współistnieć niezależnie. W ostateczności postaw maszynę wirtualną z Windowsem i tam na czysto VS13.

[

Co do błędu takie ustawienie powinno rozwiązać problem 

 

](https://forum.dpcdn.pl/uploads/monthly_2015_11/solution.jpg.279462dda9605d773b2d10dd43ceac82.jpg)

symbole już dawno pobrałem, i nie działało. W każdym bądź razie problem rozwiązałem instalując wersje ultimate, pytanie tylko dlaczego nie działało pro 2013 i 2015enterprise