Vk.com ruska strona


(neomatrix1) #1

Dlaczego tyle ludzi w Polsce wchodzi na ruską stronę społecznościową vk.com ? Wg Alexa więcej niż na filmweb czy interia.


(Piotrek2255) #2

Bo tam jest dużo rzeczy do obejrzenia/pobrania, poza tym u ruskich panuje znacznie luźniejsza atmosfera i zasady niż na np. facebooku.

Dużo ludzi zaczyna korzystać z rosyjskich usług, poczta yandex lub mail.ru, zamiennik fb to vk, zamiast yt, rutube.


(Kpc21) #3

Różnica taka, że jest się szpiegowanym przez Putina, a nie przez Obamę (czy teraz Trumpa).

 

Na wKontaktie (bo tak się ten serwis nazywa) można dosyć często znaleźć różne nielegalne pliki, albo linki do nich - może to kwestia tego. Popularność portali jak Interia już dawno znacznie spadła, a FilmWeb to serwis tematyczny, więc siłą rzeczy ma mniej odwiedzin.

 

Do tego ostatnio przybyło do naszego kraju sporo Ukraińców, dla których korzystanie z tego portalu jest tak naturalne jak dla nas z Facebooka. Są jeszcze Polacy utrzymujący kontakty ze Wschodem i też używający w tym celu tego portalu.


(bachus) #4

 

Lubimy oglądać dywany na ścianach i dowartościowywać się, że ktoś może mieć gorzej.


#5

trzeba być bardzo naiwnym żeby wierzyć putinowi, który w odpowiednim momencie zaszantażuje was zestawieniem nielegalnie pobranych plików.


(Bogdan_G) #6

Bardzo popularna strona wbijam.pl korzysta m.in z serwera vk.com. Całkiem legalne seriale. Nawet wyświetla się info dla tych, co chcą oglądać/pobrać film z tego serwera.

Tanio jest i strony korzystają z tego uploadu.

Widocznie skala jest duża, skoro alexa to wyróżnia.

 


(ArcanusPL) #7

Nie ma co się dziwić, że ludzie wybierają serwisy, w których mają większą swobodę. To nawet lepiej bo dzięki temu jest z kim konkurować.


(Infamus) #8

Dużo ładnych Rosjanek :smiley:


(ArcanusPL) #9

 

O! I to jest argument dzięki któremu warto…

 

 

[…] uwierzyć Putinowi