VLC - 3 okna wyświetlające film

Witam.

Mam problem z odtwarzaniem filmów z TVP VOD w VLC. Nie ma opcji, żebym oglądał filmy z TVP VOD bezpośrednio w przeglądarce, ponieważ musiałbym cały system przeczyścić (straszne ściny), więc odtwarzam w VLC. Jeszcze wczoraj nie było problemów, jednak dzisiaj pozmieniali coś i przy włączeniu w VLC filmu z TVP VOD, mam łącznie 3 okienka. Mogę zrobić screena, jednak raczej nie będzie potrzebny. Sytuacja wygląda tak, że w każdym okienku ten sam film jest innej jakości i każde okienko otwiera się w innym rozmiarze. Ktoś powie: “powiększ te okienko z najlepszą jakością filmu, a resztę zwiń”, jednak w takiej sytuacji strasznie mi ścina VLC i co kilka sekund musi buforować. Jak można to podam bezpośredni link do materiału, który chcę obejrzeć (chociaż przy każdym filmie na TVP VOD pewnie już jest ten problem). Dodam jeszcze, że na tych 2 dodatkowych okienkach, które się otwierają jest w nawiasie informacja: “hardware YUV DirectX output”, chociaż pewnie nie ma to znaczenia. Trzeba znaleźć jakiś sposób, by zostało to okienko z filmem w najlepszej jakości, a reszta by została bezproblemowo zamknięta. Normalnie, jak zamknę resztę, to zamyka się cały program. Co robić?

Jak to oglądasz w VLC?

Przecież na http://www.tvp.pl/vod nadają w SIlverlight

Otwierasz dany film na TVP VOD, czekasz, aż się skończą reklamy, buforuje film, otwierasz przeglądarkową konsolę WWW, kopiujesz link i wklejasz w VLC.

Dodane 28.11.2012 (Śr) 16:57

Teraz sprawdziłem i jednak nie przy wszystkich filmach tak jest. Wklejam link bezpośredni do przykładowego materiału, z którym jest ten problem: http://46.28.242.14/token/video/vod/888 … 6769677fa9 - należy ten link wkleić w VLC.

Dodane 29.11.2012 (Cz) 11:34

Dobra, problem rozwiązałem. Materiały bez problemu odtwarzają się w Windows Media Playerze!! Nie ma 3 okienek, wszystko odtwarza się w jednym, głównym oknie. Był tylko problem z buforowaniem, ale myślę, że pomoże ręczne ustawienie wielkości bufora. Zresztą, przy oglądaniu filmów się okaże.