VLC Media Player, dźwięk przerywa, a w WMP jest w porządku

Witam serdecznie. Mam taki problem, że w filmach odtwarzanych za pomocą VLC Media Player, przerywa co jakiś czas dźwięk. W Windows Media Player jest całkowicie w porządku. Nie mam pojęcia w czym rzecz. Miałem zainstalowane kodeki Shark007 i myślałem, że to ich wina. Zatem usunąłem je, ale problem pozostał. Wyłączałem kompresję dynamiczną w ustawieniach VLC kodeków dźwięku i też nie pomogło. Wyczytałem w Google, że można spróbować wyłączyć akcelerację gpu w vlc, jeśli jest włączona. Ale za chiny nie mogę jej tam znaleźć. I tak nie mam pewności, czy to by pomogło.

 

Bardzo proszę o rady. Gdzie jest opcja akceleracji gpu w VLC, oraz również inne rady, jakby wyłączenie tej akceleracji nie pomogło.

System: Windows 7 Professional x86 (SP1), aktualizacje Windows Update zainstalowane. VLC mam w najnowszej wersji.

https://wiki.videolan.org/VLC_GPU_Decoding/#Activation

To dlatego nie mogłem znaleźć, gdyż nazywa się to Sprzętowa akceleracja dekodowania, a ja cały czas szukałem po prostu czegoś z nazwą akceleracja gpu. Akcelerację dekodowania miałem właśnie wyłączoną, ale ustawiłem na Automatycznie. No i jest w porządku, dźwięk w końcu nie przerywa.

Dzięki bardzo falcon :slight_smile: