VLC Media Player + TS

Witam :wink:

Hobbystycznie można by rzec zajmuję się nagrywaniem skoków narciarskich i wrzucaniem na YouTuba. Kiedy nagrywam dekoderem, mam format *ts… muszę konwertować do MP4 aby YouTube to zaakceptował. Pewnego dnia odkryłem program WEEB.TV chodzi w nim o to że oglądasz TV za pomocą VLC-a i Za pomocą Shift+R wycinasz (nagrywasz) poszczególne skoki. Chciałem tak spróbować z nagraniami z dekodera, nie traciłbym czasu na konwertowanie i raz dwa mógłbym wrzucać filmy na YT… I tu jest problem, VLC nie odtwarza nagrać z MOJEGO dekodera, ściągnąłem jeden skok innego użytkownika również w formacie *ts i działał. Wczoraj pogrzebałem w VLC-u i odtwarza mi jeden skok na każdym kompie… ;O ale innych nie… Chyba jest jakiś problem z dekodowaniem bo gdy włączam plik tytuł zmienia się na np.Panorama TVP2, czy jakiś inny program, a w tym jednym skoku (prawdopodobnie wcześniej też nie dało się go odtworzyć, ale nie jestem pewnen) tytuł jest “Skoki Narciarskie Puchar Świata w Vikersund - 1 seria” gdy wchodzę w kodeki jest lista kanałów, a na innych filmach Kodek: H264 - MPEG-4 AVC (part 10) (h264)… Macie jakiś pomysł na to żeby każdy film nagrany w dekoderze otwarzać w VLC-u. Pomóżcie z góry dzięki :stuck_out_tongue_winking_eye:

Może być tak, że plik jest zakodowany i może być odtwarzany tylko w tunerze. Zrób test, nagraj plik z kanału niekodowanego i zobacz czy odtworzy.

Nagrywam z TVP1, Media Player i inne odtwarzają…

VLC odtwarza u mnie bezproblemowo TS.

Więc wina odtwarzacza to zapewne nie jest.

U mnie generalnie rzecz biorąc też, tyle że nie z mojego dekodera. Zastanawia mnie to, że ten jeden plik otwarza ■■■? … xD Macie próbkę nagrania jeśli możecie zobaczcie czy odtworzy Wam… http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A … =AAQGAlB_X

Dodane 24.04.2013 (Śr) 20:30

Jakie są konieczne kodeki?