Vmplayer i sterowniki

witam, problem polega na tym, ze zainstalowalem vmplayera 3.0 juz odpalilem w nim drugiego windowsa (mialem tylko instalke visty :confused: ) i teraz mam w menadzeze urzadzen w windowsie (tym odpalonym w vmplayerze) wykazuje mi niezainstalowana karte muzyczna a grafike wykazuje mi nie ten model co mam tylko ze jest standardowe urzadzenie vga, niby wszystko ok normalnie jak przed instalacja sterownikow, ale nie moge w zaden sposob ich zainstalowac, plytki dzialaja bez problemu ale jak juz nawet zainstaluje sterowniki do grafiki (na sile, bo oczywiscie opcja zainstaluj sterowniki z podanej lokacji i podaje skad, niedziala i pojawia sie komunikat ze windows zainstalowal juz optymalne sterowniki) to dalej w menadzeze wyswietla sie ze jest to tylko standardowe urzadzenie vga a karty muzycznej za nic nie moge zainstalowac; niewiem w sumie bo za duzo opcji w vmplayerze nie ma i nie wiem co jeszcze mozna tam poustawiac, moze musze jeszcze cos sciagnac, bo wydaje mi sie ze jest jakis problem z dzieleniem sprzetu miedzy windowsem hostem a tym w playerze, bo np moj modem usb (mobilny internet) jak chce podlaczyc to pojawia mi sie komunikat ze jednoczesnie moze byc uzywany tylko przez 1 windowsa albo hosta albo virtualnego i dziala tylko na 1 windowsie; niewiem czy ma to cos wspolnego ale zarowno host jaki windows w vmplayerze to vista, bo tylko taka instalkemialem;

z gory thx za odpowiedz

Do poprawnego dzia艂ania visty zainstalowanej jako wirtualny system wymagane s膮 specjalne sterowniki vmware tools. Dotyczy to tak偶e innych wirtualnych system贸w operacyjnych. VMware w艂a艣nie od wersji 3.0 posiada mo偶liwo艣膰 ich zainstalowania jednak najpierw musz膮 zosta膰 pobrane z internetu. Z menu VM wybiera si臋 Install VMware Tools. Tak swoj膮 drog膮 nawet nie pr贸buj instalowa膰 sterownik贸w dostarczonych z komputerem na wirtualnym systemie, nic to nie da. WMware Player tworzy sobie w艂asny sprz臋t np. por贸wnaj karty graficzne na ho艣cie i go艣ciu. Poczytaj te偶 troch臋 o maszynach wirtualnych, bo domy艣lam si臋 偶e jeste艣 pocz膮tkuj膮cym w tej dziedzinie(nie zrozum mnie 藕le) :slight_smile: