Vodafone Mobile Wi-Fi R 206,niewykrywalny dla innych urządzeń

Witam,jak już wyżej napisałam,chodzi o mobilny modem WiFi Huawei R 206.Będąc w Turcji na wakacjach zakupiłam tam tenże modem,po powrocie do Niemiec i wpisaniu danych mojego operatora moglam cieszyć się w miarę szybkim internetem na dowolnych urządzeniach,w moim przypadku dwa laptopy i Iphone.Modem był podłączony do prądu i położony na parapecie okiennym aby zagwarantować jak najlepszy sygnał 3G.Przy połączeniu np;z laptopem nie było problemu,modem był wykrywany i po wpisaniu hasła urządzenie było łączone.Właśnie,było aż do wczoraj.Podczas normalnego użytkowania internetu nagle połączenie zostało przerwane,myślałam że mój pakiet internetu się skończył więc czym prędzej doładowałam kartę,wyłaczyłam i włączyłam modem i…nic.Samo urządzenie po włączeniu działa tzn:wszystkie diody:sygnał,wifi i poczta świecą na zielono ale dla innych urządzen jest niewykrywalne,dodam że jeśli połącze modem z laptopem poprzez kabel usb wtedy dostęp do internetu działa bez zarzutu.W modemie nic nie zmieniałam,leżał sobie na parapecie i aż do wczoraj wszystko było w porządku w związku z tym moje zapytanie:czy ktos wie co mogło spowodować że modem jest nie do wykrycia?Z góry dziękuje za pomoc,Pati.

pati_de

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Spróbuj jeszcze raz wprowadzić ustawienia. 

Niestety rubin,nadal bez zmian.

Czyli Wi-Fi nie działa? Spróbuj zresetować urządzenie do stanu fabrycznego za pomocą przycisku reset (str. 14), a następnie ponownie wykonać konfigurację. Jak będziesz wpisywać SSID, to daj inne niż te, które było wykorzystywane dotychczas.