Vortal dobreprogramy wprowadza w błąd?

Witam , mam taką sytuacje która mi od kilku dni nie daje spokoju

Mianowicie :

pobrałem program AcronisTrue Image 10.0 Home PL dostępny na vortalu i po jego zainstalowaniu okazało sie że brak w nim Polskojęzycznej wersji(mimo zamieszczonej Polskiej flagi przy opisie co oznacza ze pr. również jest po Polsku)

no nic zadałem pytanie na forum jak zmienić język na Polski odpowiedz uzyskałem

Szukałem na necie nic dla mnie interesującego w tym temacie nie znalazłem,

będąc na forum zauważyłem ze zarejestrowany jest jeden z adminów zadałem pytanie na pw no ale coz odpowiedzi nie uzyskałem ,żadnych pretensji nie mam jak rozumiem admin nie jest zobowiązany do odpowiadania każdemu.

wiec postanowiłem założyć temat tutaj ,sugerując sie tym że odpowiedz na zadane pytanie uzyskam.

moje pytanie:

czy program Acronis True Image 10.0 Home PL jest dostępny w Polskiej wersji językowej ??,czy jednak jest to błąd vortalu.

nie wykluczam też że moja wiedza na temat tego programu jest dość niska :oops:

Na TEJ stronie nie widać polskiej wersji językowej, więc program nie jest dostępny po polsku.

xulu z kąd Ci przyszło do głowy że literki PL na końcu tej nazwy oznaczają wersja polska? :smiley:

Niestety ale przy takiej ilości programów widocznie trudno ustrzec się od pomyłki

Program jest w polskiej wersji językowej. Na stronie producenta go nie ma ponieważ polska wersje przygotowała inna firma.

Jeżeli chodzi o PL przy nazwie programu to wstawiamy ją wtedy gdy aplikacja posiada tylko polską wersję językową po ściągnięciu jej od nas. Nie oznacza to jednak, że program nie jest dostępny także w innych wersjach językowych.

W opisach programów na vortalu jest sporo błędów,sam pare wzkazywałem.

Konkrety panie dzieju, konkrety …

A ile widzialem bledow ;] tylko nie pamietam gdzie.

Kazdy moze sie pomylic to jest normalna rzecz.

Skoro ktoś widział/widzi literówki w opisach programów to może zamiast takiego gadania zgłosiłby to dla kogoś zasiadającego w Redakcji? Tak właściwie takie gadanie nic nie daje, a wskazanie konkretnych literówek mogłoby przynieść efekty.

Moim zdaniem np: http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1663&t=30 Według mnie KAV-6 nie ma modułu dowykrywania i blokowania ataków sieciowych. Ten moduł był w KAV-5. http://www.kaspersky.pl/compare.html

witam ponownie :slight_smile:

Teraz już mam ten program w wersji Polskiej,jednak pobranie go zajęło mi “niezłą chwile”

dodam ze Acronis jest w po Polsku od 16 maja taka widnieje data dodania ,wcześniej instalował mi sie po Angielsku.

Nie wiem czy to zbieg okoliczności czy moja “uwaga” do vortalu ??.

na koniec napisze ze jestem zadowolony ,mam to co chciałem i na tym koniec .

ps.

temat dla mnie jest zamknięty :smiley:

No więc może z wyprzedzeniem sie pośpieszyli :smiley:

no i co z tego aż to taki wielki problem kazdy ma prawo się pomylić :wink:

Niema ten program wersji polskiej, ale

i ja się z tym zgadzam :slight_smile:

dulak_rTb328 czytałeś mój post ??

a na dodatek zobacz to:

145be83a548e28bfm.jpg

masz coś jeszcze do dodania bo ja napisałem :x

ps.

pozdrawiam…

To jeszcze napisz jak tego dokonałeś :smiley:

A tak

:stuck_out_tongue:

ja tylko pobrałem program nic więcej, :mrgreen: