VORTAL oglądany przez całą Polskę

Może mam poszukać byków w postach malkontentów ?? I pokazać je w tym topicu ??

Niestety większość widzi u kogoś pyłek w oku, u siebie nie zauważa cegłówki :oops: :oops: :oops:

Ciekawi mnie kogo masz na myśli że mówisz w liczbie mnogiej. :?

Dokładnie. Poprawione i po krzyku :smiley:

Tych co szukali taniej sensacji 8)

No to ja Wam powiem na osłodę - że czytałam tego newsa, ponownie - po zaalarmowaniu o błędzie chyba z 10 razy tam i z powrotem; ale nic nie znalazłam…

Nie to, żeby mi się nudziło - tylko tak se…

I faktycznie moje oczka (a jakże wyostrzone) przepuściły… :lol: bądź, co bądź tylko literówkę, a nie ortografę !!

No a teraz już jestem pewna, że na nudę chorują inni… :expressionless:

Jesteś mądry gościu, to Ci nie będę tłumaczyć o co komu biega… :mrgreen: O tzw. “5 minut” chyba, czy cuś… :expressionless:

w najnowszym newsie :wink:

Dajcie spokój. Normalne, że człowiek popełnia błędy. Według mnie takimi pierdołami nie zawracajmy głowy, a jak juz, to zgłosić to do Admina a nie zakładać tematy na forum. :stuck_out_tongue:

o tak :wink:

“Taki” wortal nie powinien pozwalać sobie na błędy w newsach na głównej stronie, co innego userzy forum, którzy piszą dużo i szybko, nie jest to także główna strona wortalu i nie jest ona “wizytówką” Błąd jest juz na 2 stronie, w newsie o podsumowaniu 2004r. A lazikar wskazał jeszcze inny błąd, ale to nie ma znaczenia 8)

Nie widzę… :lol:

W związku z nowym faktem, przeczytałam ponownie newsa 2x. Błędu nie widzę, ale już prawie znam tekst na pamięć… no, oprócz cyfr… :stuck_out_tongue:

A czy to na pewno jest błąd? :roll:

Kos@ powiem ci tyle przestań pajacować. Powinieneś następną literówkę wskazać Krogulcowi to by ją zamienił, a nie wytykać błędy. Widzę również że nie masz pojącia co nazywamy błedem ortograficznym.

Kos@ to już nawet nie jest śmieszne…

Czas chyba zamknąć temat

Skoro nawet sami userzy wyrażają swoją dezaprobatę perrorowania w tym temacie pana Kos@ nie pozostaje mi nic innego jak spełnić ich prośbę i temat zamknąć.