VORTAL oglądany przez całą Polskę

Gdy weszłem na vortal i zerknąłem na google toolbar i na ranking vortalu to byłem zszokowany. Był pełny pasek rankingu. Dzisiaj zauważyłem w KŚ 2/2005 że vortal jestw Gdzie szukać w necie: Programy. napiusany pogrubioną czciąką. A rano (teraz) mój brat mnie woła do telewizora. Patrz ta strona na ,którą wchodzisz. Tak więc strona jest bardzo znana.

To żeś Ameryke odkrył. :smiley:

Nie od dziś tak jest playstop :wink:

Nie obczajam tego zdania.Chodzi ci oto że vortal ma swoją reklame w tv ???

może się nie wyspałem dzisiaj, ale za nic nie pojmuję o co ci chodzi :roll: :silly:

a na którym kanale i w jakim programie

jeszcze się okaże że na TVP 1 czy TVP 2 :smiley:

Napewno nei była to reklama. Pewnie w jakimś programi pokazywali,co??

No tylko ciekawe w jakim?

A wiecie, że w komputerswiecie był :D:D Rok temu :stuck_out_tongue: Jak zaczynali :wink:


Wyłączono nieregulaminowy podpis

Asterisk

Dokładnie- to nie dział Na Luzie, więc proszę

podawać konkretne inormacje

dzięki temu znalazłem szybko ten portal :slight_smile:

A wiecie to brat oglądał 5latek jakąś cybermysz czy coś takiego na jedynce o 9:15 i to nie była reklama tylko jak mówili o czymś to na tle był vortal ale przez chwile :stuck_out_tongue:

i czym tu się podniecać :roll: :stuck_out_tongue: :twisted:

Ano, szkoda, że tego nie ogladałem. Spałem. :twisted:

Jak nasz vortal pokazuje się już w telewizji, to niedługo go może w wiadomościach zobaczymy :wink:

A tak na powaznie czytając raport pobranych ploków z vortalu i odwiedzin nasz vortal jest naprawde popularny- ardzo to cieszy 8)

W TV na pewno nie była to żadna reklama - na to najzwyczajniej w świecie nas nie stać :lol: Ale również jestem pod wrażeniem, że coś takiego się pojawiło :smiley:

Chciałbym tylko podkreślić, że zawsze pamiętamy, że sukces vortalu nie byłby możliwy bez wszystkich WAS - naszych Czytelników, którzy nas doceniacie, oglądacie, czytacie, piszecie itd. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni i jest to nasza główna motywacja aby zarówno vortal jak i forum cały czas rozwijać. :slight_smile:

Zainteresowanych tematem zapraszam też do lektury newsa:

:arrow: Podsumowanie roku 2004

Strona byla w programie “Cybermysza” jako tlo przez jakkies 1,5 minuty

Ale swoją drogą to wstyd, taki znany wortal i blad ortograficzny w newsie…

Jaki błąd i w którym newsie?

I w którym miejscu??

W Newsie który podał Krogulec.

Ale to nie bład ortograficzny tylko zwykła literówka. O co ten płacz. :?