Vortal w dzienniku

Witam.

Zainteresowanych chciałem poinformować, że vortal, po prasie komputerowej trafił na łamy prasy codziennej.

W dzisiejszym Dzienniku, pojawił się krótki artykuł, gdzie jako źródło do pobrania programu został podany nasz vortal.

Świadczy to, tym, że nasz vortal jest doceniany jako kompetentne i godne polecenia źródło. Mnie osobiście cieszą takie wzmianki, świadczące o dobrej robocie jaką wykonują administratorzy i redaktorzy dp. Sądzę, że zapowiadane zmiany w image’u wpłyną pozytywnie na napływ nowych czytelników, a my przyczynimy się do tego sukcesu stawiając na merytorykę i konstruktywizm naszej działalności na forum.

dp_dziennik.jpg

Brawwwoo: !!

Ja jak chce coś pobrać to wchodzę tu i tam i szukam:) Zaufane źródło

Gratulacje.

Może już za kilkanaście miesięcy doczekamy się reklamy w TV :wink:

Pośrednio już była, w jakimś programie komputerowym dla dzieci.

Widać że dobreprogramy.pl rośnie w siłe :smiley:

Monczkin , cieszy mnie ten fakt, ale czy masz zgodę wydawnictwa na umieszczenie tutaj scana tego artykułu?

A czy redakcja miała zezwolenie na umieszczenie vortalu w gazecie?

Nie przesadzajmy ;]

Gratuluje :slight_smile:

aju , chodzi mi tylko o to, że często forumowicze kopiowali treść jakichś artykułów na vortalu i za każdym razem byli przez moderację pytani, czy mają zgodę wydawnictwa na kopiowanie. Chyba moderatorów też to dotyczy?

I to jest dobre …

Biorąc pod uwagę popularność w sieci vortalu dobreprogramy, i niczego mu nie umniejszając - bardzo młodego na prasowym rynku Dziennika, nasuwa się refleksja - kto na takiej rekomendacji bardziej zyskuje :slight_smile:

Oczywiście - to żart, ale powaga z jaką areh zadał swoje pytanie, skłoniła mnie do takiego stwierdzenia :slight_smile:

Wyeksponowanie spośród wielu witryn downloadowych, akurat vortalu dobreprogramy, jako tej z której można pobrać bezpiecznie plik - bo tak to odczytuję - ma swoją wymowę, choć dla userów Forum tego vortalu jest to oczywiste…

Oczywiście również przyłączam się do szczerych gratulacji. :slight_smile:

Pozdrawiam