VPN do chrome bez limitu

Poszukuje darmowego vpna, najlepiej rozszerzenia do chrome który nie posiada limitów czy to na czas czy to na pamięć mb etc. do tej pory korzystałem z hoxx vpn ale dzisiaj przestał on jakby działać poprawnie. Wybieram lokalizację Polska a łączy mnie z Francją; Ameryką. Vpn jeszcze musi posiadać wybór Kraju. Nagradzam reakcjami.
Pozderki

Korzystam z Proton VPN. W darmowej wersji ograniczony jest do Holandii, USA i Japonii.

Limitów (oprócz prędkości) nie zauważyłem. Speedtest na moim mobilnym łączu od nju:

2 polubienia

Oo dzięki za odpowiedź :smiley: Mam rozumieć, że ten programik jest bez żadnych limitów czasowych, megabajtowych itd. a ograniczenia ma tylko do tych krajów które podałeś?

Właśnie tak masz rozumieć :slight_smile: Oprócz tego, że ciężko mówić na Protona “programik”, bo to przecież usługa VPN. Chyba, że chodzi o klienta, wtedy od biedy można go tak nazwać.

Więcej info:
https://protonvpn.com/

Ja polecam cyberghost

Cyberghost znam lecz posiada on okres próbny i potem lipa a ja chce coś na stałe

1 polubienie

Gom1
A znasz może jakiś co zupełnie nie ma ograniczeń w sensie te które podałem w 1 wpisie i wszystkie kraje przynajmniej żeby była Ameryka i Polska

Darmowego (poza Protonem) nie.

Szkoda, a może rozszerzenia do Google Chrome?

Program który oferuje wszystko w dodatku za darmo nie istnieje.
Rozszerzenia do przeglądarki to wyłącznie proxy “zmieniają tylko IP ,nie szyfrują połączenia end to end” do klienta vpn z wirtualną kartą sieciową nie mają polotu.
Ja również polecam Proton VPN w odróżnieniu do innych klientów vpn w darmowej opcji program oferuje min : Kill switch i jest naprawdę szybki.

Dziwne bo jak pobrałem tego vpna to pokazał się okres próbny, czyli program nie jest darmowy prawda, no tylko na pewien czas. Czy może coś źle zrobiłem?

Proton? Próbny? W wersji Free absolutnie nie:
https://protonvpn.com/pricing

Podstawowy wariant jest za darmo.

No zerknąłem, ale program w wersji darmowej może posiadać tylko kilka Krajów a ja chciałbym właśnie VPN który posiada Polskę.

Darmowe VPN nie są dobre w ochronie Twojej prywatności, ani nie są niezawodne. Browsec i Zenmate to dwie opcje, które znam. Ponieważ są one bezpłatne, Twoje dane mogą zostać naruszone. Najlepiej zainwestować niewielką kwotę w usługi premium