VS2005 Beta Experience

Witam

możecie mi podać date do którego dnia można się rejestrować w witrynie microsoftu z prośbą o przesyłke wersji testowej VS2005 i czy jest to przesyłka priorytetowa czy trzeba ją odebrać na poczcie. dziękuje serdecznie :slight_smile:

tak, przysyłaja ci kurirem do domu, zamawiac bedziesz mógł cały czas tyle tylko ze przez ostatnie ok dwa tygodnie przesyłka bedzie bezpłatnie dowozona do domu, po dwóch tygodniach za przesyłke trzeba bedzie sobie zapłacic

więc jak dziś wypełnie formularz to za nic nie będe musiał płacić czy jednak przy odbiorze :|?

tak. Mi to już przysłali za darmo z tydzień temu. Fajne cudeńko (nawet bardzo) tylko szkoda że po angielsku

jak dzisiaj to zrobisz to przesyłke masz jeszcze całkowicie za darmo, ale jak zrobisz to za dwa tyg , to juz będziesz płacił za to , jak dzisiaj to zamówisz to w ciągu tygodnia przyjedzie do ciebie kurier, wiem na stronce będzie cie informowało że nawet ze 3 tyg możesz czekac, ale ostatnio wysyłają w ciągu tyg

dzięki :). chcałem się upewnić i juz jestem przekonany ;]

tylko że możecie mi podać numer kierunkowy krajowy :? bo napisałem 58 a pisze że nie ten :expressionless:

do polski jest 48

dzięki bardzo. ostatnia rzecz jaka mi ostała "*Wymagane: Numer faksu dla wysyłki (numer kierunkowy kraju) *Wymagane: Numer faksu dla wysyłki (numer)

Numer faksu dla wysyłki (numer kierunkowy kraju — numer — numer wewnętrzny)*"

nie posiadam faxu. jak chce wypełnić kreską - to pisze że błąd. co mam zrobić :?

zostawic puste miejce, nic nie pisać, i wypełniac tylko pola obowiązkowe :slight_smile:

tak zrobiłem i mi sie ten komunikat pokazał ;/ bo są to pola oznaczone gwiazdką czyli niby trzeba je wypełnić…

to numer faksu wpisz numer domowego tel, a tam nie ma czasami takiej opcji jak nie posiadam??

musi być taka opcja, podaj mi te stronke to ci dokładnie powiem

należy najpierw założyć konto -tu a potem się zalogować i wypełnić formularz ;/

no wiem to, wypełniasz formularz do bilingu, to znaczy , wypełniasz tylko pola oznaczone czerwona gwiazdką, które sa niezbedne do rejestracji, masz komórke?? numer faksu wpisz swoja komórke :slight_smile:

126sd.png

tutaj jest screen z tej częsci. wpisze numer domowy i już :stuck_out_tongue:

tylko pisz w tej postaci:

+48 56(kier)599 458

to jest przykład, w pierwszym wpisujesz numer kier kraju +48 albo 0048

w drugiej częsci kier miasta i połowa numeru a w trzecim końcówka

ja już się zalogowałem. wpisałem 48 a dalej tylko numer :?. qrde musze zmienić … ;/ dzieki

co dalej numer?

nie wpisałem kierunkowego do miasta ;/ musze tylko to zmienić. a czy przy podawaniu miejsca zamieszkania trzeba podać dzielnice czy tylko ulice? :?

a maszz tam dzielnice ?? bo ja nie widziałem, podajesz tylko to człowieku co tam jest napisane i o co cie prosi, tam gdzie masz podać ulice to podaj z numerem domu, podajesz potem kod pocztowy do swojego miasta, i miasto, później jeszcze tam gdzie pisze state, czy company piszesz województwo :slight_smile:

dobra ja wiedziałem tylko nienawidze wypełniać ankiet :stuck_out_tongue: zawsze czuje że coś źle zrobiłem…chyba rozumiesz…jeden błąd i klapa :stuck_out_tongue: