VS2012 for WEB - wsparcie dla języków C++ i PHP

Witam. Ostatnio uczę ostro języków takich jak HTML5, PHP5 oraz C++ i Visual C++. Znalazłem narzędzie takie jak Visual Studio 2012 Express for web, lecz w środowisku tym dostępny jest Visual Basic oraz Visual C#. Czy jest możliwa jest obsługa języków Visual C++ oraz PHP w tym oto środowisku? Jeżeli tak to skąd takie dodatki pobrać i jak je dodać.

Do tego potrzebujesz Visual C++. I tak jest wersja darmowa - Express. Gdzie ją pobrać. Odsyłam do google, choć tyle się wysil - pobierasz je z tej samej strony co VS2012 for Web.

VS2012 for Web jest głównie do pracy z ASP.NET. Na PHP się nie znam zupełnie. Do pisania w nim powinien starczyć Notepad++ lub w ostateczność Eclipse+Pluginy.

Aptana też nie jest taka zła.

PS. Html 5 to nie język tylko szereg technologii (HTML5+JS+CSS3). Zaś VC++ to tylko implementacja oryginalnego C++.

Tak, tak ale chodzi mi głównie o to że w VS2012 for web pisze się przy użyciu HTML5 oraz Visual Basic/Visual C# a chciałbym się dowiedzieć czy zamiast tego C# można by C++ używać. Do samego PHP używam Aptana, Do C++ właśnie VS2012 lub DevX++.

Nie, C++ nie jest wspierane dla ASP.NET.

Dziękuję bardzo za odpowiedź :slight_smile: Wielka szkoda, ale cóż. A w przypadku PHP, ktoś mi mówił że jakoś da się dodać PHP do VS2012 for web. Czy to prawda czy tak nie za bardzo?

baciany , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038