W bitcomet transfery mi skacza!

(87karol) #1

w bitcomet 0.65 transfery mi skacza od 1 kb/s do 16 kb/s moje lacze to 128kb/s czym to moze by膰 spowodowane?? prosze o pomoc :frowning: :frowning:

help me!!- Edit Lazikar. Nie pisz w ka偶dym temacie tego.

(Myszonus) #2

Ile seed贸w i peer贸w ma plik ?? Mo偶e to zale偶e膰 od tego

obawiam si臋 偶e powy偶ej tych 16 kb/s b臋dzie ci臋偶ko ...

(El Presidento) #3

Maksymalna pr臋dko艣c sici膮gania dla twojego 艂膮cza to 16 kb/s transfer w sie膰i torrent jest za偶wyczaj "rwany" wi臋c bez ner贸w.

(Pawcio151) #4

BitComet juz taki jest ze zaszybko niesciaga plikow.

Moze to byc powodowane iloscia peer贸w udostepniajacymi dowolny plik.

Wedlug mnie jesli ci sciaga z transferem od 1kb/s do 16kb/s to jest bardzo dobrze.

(87karol) #5

ten plik ktory sciagam ma 10 seend贸w i 60 peers贸w

(El Presidento) #6

Wi臋c stosunkowo spora liczba ale nie oczekuj sci膮gania maksymaln膮 pr臋dko艣cia wszytsko jest w porz膮dku.

Hmm czemu? BitComet to najlepszy klient kt贸ry radzi sobie z omijaniem ograniczen zwi膮zanych z NAT wi臋c sk膮d taka opinia nie podparta niczym :x

(Pawcio151) #7

Program BearShare sciaga dozo z wiekszym transferem. Ja mam radiowke 128kb/s i czasami w BearShare osioaga mi transfer do ponad 200!! niewiem dlaczego :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

BitComet rowniez jest dobry (najczesciej z niego uzuwam). ale z predkoscia pobierania niema szans z BearShare.

(Myszonus) #8

pawcio151 zastan贸w si臋 o czym ty piszesz :stuck_out_tongue:

Oba programy dzia艂aj膮 w r贸偶nych sieciach i ich por贸wnywanie nie ma g艂臋bszego sensu. Sie膰 torrent opiera si臋 na ca艂kiem innych zasadach ni偶 Gnutella.

:x

(El Presidento) #9

A czy to jest temat na najlepszy klient torrent :roll:

Jejku a transfer to w ma艂ej mierze akurat zale偶y od programu i si臋 podniecanie :cry:

(boczi) #10

OTy kosz

(Pawcio151) #11

Wiem ze dzialaja w innych sieciach. Ale ja porownalem tylko programy p2p i z jaka szybkoscia sciagaja. Niema sensu odchodzic od tematu.

87karol wszytsko jest ok. BitComet sciaga Ci z odpowiednia predkoscia.