W bitcomet transfery mi skacza!

w bitcomet 0.65 transfery mi skacza od 1 kb/s do 16 kb/s moje lacze to 128kb/s czym to moze być spowodowane?? prosze o pomoc :frowning: :frowning:

help me!!- Edit Lazikar. Nie pisz w każdym temacie tego.

Ile seedów i peerów ma plik ?? Może to zależeć od tego

obawiam się że powyżej tych 16 kb/s będzie ciężko …

Maksymalna prędkośc siciągania dla twojego łącza to 16 kb/s transfer w sieći torrent jest zażwyczaj “rwany” więc bez nerów.

BitComet juz taki jest ze zaszybko niesciaga plikow.

Moze to byc powodowane iloscia peerów udostepniajacymi dowolny plik.

Wedlug mnie jesli ci sciaga z transferem od 1kb/s do 16kb/s to jest bardzo dobrze.

ten plik ktory sciagam ma 10 seendów i 60 peersów

Więc stosunkowo spora liczba ale nie oczekuj sciągania maksymalną prędkościa wszytsko jest w porządku.

Hmm czemu? BitComet to najlepszy klient który radzi sobie z omijaniem ograniczen związanych z NAT więc skąd taka opinia nie podparta niczym :x

Program BearShare sciaga dozo z wiekszym transferem. Ja mam radiowke 128kb/s i czasami w BearShare osioaga mi transfer do ponad 200!! niewiem dlaczego :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

BitComet rowniez jest dobry (najczesciej z niego uzuwam). ale z predkoscia pobierania niema szans z BearShare.

pawcio151 zastanów się o czym ty piszesz :stuck_out_tongue:

Oba programy działają w różnych sieciach i ich porównywanie nie ma głębszego sensu. Sieć torrent opiera się na całkiem innych zasadach niż Gnutella.

:x

A czy to jest temat na najlepszy klient torrent :roll:

Jejku a transfer to w małej mierze akurat zależy od programu i się podniecanie :cry:

OTy kosz

Wiem ze dzialaja w innych sieciach. Ale ja porownalem tylko programy p2p i z jaka szybkoscia sciagaja. Niema sensu odchodzic od tematu.

87karol wszytsko jest ok. BitComet sciaga Ci z odpowiednia predkoscia.