W Chrome brak daty dodania filmu na YouTube

Witam. Mam problem z Youtube na przeglądarce Chrome mianowicie zniknęła mi data dodania filmu na Youtube. Próbowałem już wyłączać AdBlocka, odinstalowywać przeglądarkę ale problem dalej występuje. Dodam że na innych przeglądarkach typu Mozillla, Internet Explorer wszystko działa normalnie. Proszę o pomoc :slight_smile:

Ale nie ma daty? Jest tylko określenie w przybliżeniu np. minut temu, godzin temu, dni temu, tygodni temu, miesięcy temu, lat temu.

A dokładną trzeba przez api wyciągać (godzina, minuta, sekunda).


Może to pomoże jak nie masz przebudowanych 3/4 ustawień Chrome:

https://support.google.com/chrome/answer/3296214?hl=pl

Wrzucam screena jak to wygląda, wogóle nic się nie wyświetla kiedy było dodane.
Próbowałem resetować ustawienia ale nic to nie dało.

Zrób “zoom” na 90%?

Pewnie YouTube ci zmienił w Chrome dla testu rozmiar czcionki? Ale dziwne, że tak ładnie YT wygląda na monitorze 4K, spodziewałem się wielkich białych pasów.

O pomogło , teraz już widzę datę. Dzięki :smile:

Cześć, ja mam to samo w Chrome oraz Firefox. Raz pomogło wyczyszczenie ciasteczek, ale tylko na ok. dobę. powiększenie do 90% (i więcej) nie działa. Czy możecie coś poradzić (mam Windows 8.1, matryca ok 13’).

Sprawdź zoom na 80%, opcjonalnie zgłoś to spod opcji konta - “prześlij opinię”?

Za bardzo samym CSS-em nie umiem wepchać daty jak ona opadnie do drugiego wiersza i u mnie taki błąd się nie generował mimo że jest jeszcze wiele miejsca by nie znikała.


Opcjonalnie nie oglądaj na oknie gdy wysokość jego jest bardzo mała, wtedy głupieje.

Jupii jest, dziękuję!!