W co fajnego zagram na tym laptopie?

W co fajnego zagram na tym laptopie, nie musi być najnowsze, może być starsze? Kilka lat nie wczuwałem się w gry. Kiedyś lubiłem wyścigi, grałem w Need For Speed. Polećcie coś ciekawego i fajnego. Lubiłem tez strzelanki, ale nie lubię gier typu LoL.

Jak dołożysz Ram to wszystko do Wiedźmina 3, ale w najniższych odpalisz. Miej na uwadze, że 3500U ma niezłą integre, która odpali wiele gier, ale kupując “laptopa do gier”, to niżej 1050 nawet nie patrz - w większości o Full HD na Vedze nawet nie będziesz mógł pomarzyć. Max pewnie 900p i niskie.

Wiedźmin 3 uruchomi się również na 8 GB RAM’u.

Uruchomisz Valorant na 60 FPS, CS:GO również w 60 FPS na najniższych ustawieniach graficznych (pomijając oczywiście nowsze mapy), GTA V również na najniższych dasz radę w 60 FPS, Need For Speed’y również powinieneś bez problemu uruchomić, lecz nie wiem, czy w 60 FPS’ach, choć przy niskich ustawieniach jest to prawdopodobne.

Wyszukaj w internecie stron z Benchmarkami w określonych grach. Tam pokazują wyniki w FPS’ach dla tych najbardziej popularnych produkcji.

Pograsz we wszystko ale pamiętaj na pewno nie w FHD i w detalach na maksach. Do tego potrzebujesz dedykowanej karty. Vega 8 to integra i choć bardzo mocna to raczej stworzona do multimediów niż do gier. Na tej Vedze spokojnie odpalisz na przykład film w 4k w 60 klatkach.

Tu nie chodzi tylko o ten nieszczęsny RAM. :wink:
Jeżeli ma 1x8, to musi mieć Duala, jak ma 2x4, to tez musi raczej wymienić. Pamiętaj, ze Vega sama spokojnie zajmie 2 GB VRAM (może da się ustawić mniej w BIOS, ale i tak bezie zajmowała RAM wtedy) i zaczyna się robić ciasno z nowszymi grami.

CS:GO spokojnie popykasz.

Nie ma takich ustawień w laptopach.

Bywa(ło), że się da. Sam w jednym gruchocie (wiek 8-10) zmieniałem na mniej . :wink:

Kiedyś dawali może w laptopach trochę BIOSy rozbudowane jak w PC-ie. Teraz takich opcji nie ma. Przynajmiej nie widziałem, może w droższych laptopach.

Po 1 u mnie z ryzenem 2500u pobiera RAM dynamicznie, nie ma zablokowane na stałe. Po drugie też dawno nie widziałem laptopa, który by pozwolił to ustawiać.

Jeśli lubisz średnie/niskie detale ta jak ja to prawie wszystko ja na moim 2200g opdaliłem w 50 fps dark souls 3

Najprościej to sprawdź sobie tutaj. I nie - strona nie jest scamem, fejkiem, itp.

Nic z tej strony nie rozumiem co podrzuciłeś.

Czemu na tej stronie pisało że będę miał 30 fps w dark souls 3 ,a miałem 40/50 ?

Narzekasz? :thinking:

Nie po prostu uważam że ta strona jest nierzetelna

Forza Street jest za darmo w sklepie Windows 10 jak mi pójdzie? :slight_smile: Warto?

Skoro jest bezpłatna to zainstaluj i sprawdź. Niczego nie tracisz. :smirk:

Forza Street jest dostępna do pobrania na urządzenia PC za darmo ze sklepu Microsoft. Wymagania sprzętowe gry to zaledwie system Windows 10, DirectX w wersji 11, 4 GB pamięci RAM oraz zalecane 2 GB pamięci wideo.

Obawiam się, że pomyliłeś strony - na podanej przez mnie nie ma nic na temat liczby fps.
@anon39559878 Pobierasz z tej strony mały program (detection.exe - nie trzeba instalować), który sprawdza konfig twojego komputera i porównuje z minimalnymi i rekomendowanymi wymaganiami danej gry (podanymi przez wydawcę/platformę dystrybucji gry) - tu masz przykładowy filmik jak to działa.