W co grać?

Ehh. Muszę przyznać, że i ja czasem sobie pogrywam i też lubię RPG. Zastanawia mnie tylko czemu nikt tu nie wymienił takich gier jak:

Neverwinter Nights (1 i 2 + dodatki) - w to można łącznie grać ze 2 miesiące.

Drakensang - nowa produkcja, ale bardzo wciągająca.

Ja polecam całą sagę Gothica. Szczególnie zalecam zagrać w starą 1. Takiego klimatu jak jedynka nie miała żadna z części. Jak przejdziesz jedynkę będziesz chciał zagrać w następną część. Powiem, że tak jak każdy fan serii Gothic zawiodłem się na 3 części, ale można zagrać.

jaki sprzęt ?

Obecnie gram w :

Counter strike source

Call of duty 4 modern warfare

Need for speed undercover

rece driver: Grid

Far Cry 2

GTA IV


Chale sobie.

Brothers In Arms: Road To Hill 30

Brothers In Arms: Earned In Blood

Brothers In Arms: Hell’s Highway

Moim zdaniem najlepsze gry wojenne.

Ostatnio zakupiłem Left 4 Dead normalnie masakra! A w sieci jest miodzio. :lol:

Znacie coś na jednego kompa na kilku graczy? Chodzi mi głównie o wyścigówki. Np. CMR04 jest dobry. :idea:

Tak ogólnie w temacie.

Ostatnio się skusiłem na zakup niezbyt już może świeżych gier, ale nadal popularnych - COD4, Team fortress 2, Left 4 Dead. O ile COD4 jest tym, czego się po prostu spodziewałem, czyli dobrą sieciówką, to TF2 i L4D po prostu wymiatają i polecam tym, którzy jeszcze nie grali. Zwłaszcza, że TF2 można mieć za naprawdę śmieszne pieniądze (kupiłem konto CSS + TF2 za 35 zł na allegro. Dwie dobre gry oO. Aaaa i na koncie HL2, ale już skończyłem ze 3 razy, ale zawsze dodatkowa gra), a na L4D warto wydać te 80 zł na klucz (też na allegro).

Ja za L4D dałem 140-ale w pudełku :wink: Też zastanawiam się nad TF2 ale w orange box :lol:

Za Orange Box kolega zapłacił 30 zł na allegro (chciał pograć ze mną). Ale TF2 POLECAM i obiecuję, że dam się powiesić, jeżeli Ci się nie spodoba. Pełna humoru, dopracowana gra sieciowa, z cudowną/specyficzną grafiką.

ja za ORANGE BOXA na allegro dałem 26zł :]

No i jeszcze lepiej - jak za darmo za tak świetną grę :smiley: Do tego masz portala, który wymiata

teraz wychodi tyle beznadziejnych gier że nie wiadomo w co grać

same dziadostwo z konsoli

bez fabuły bez niczego

grafiką nie zachwyca a wymagania prosperują na poziomie wymagań które powinny być dopiero za rok lub 2

ale jeżeli jest pytanie w co grać to wg mnie grami godnymi uwagi są :

-stalker[zawalista grafika , niewygórowane wymagania(w porównaniu grafy gta 4 i stalkera i ich wymagań to daje do myślenia) czyli lux jednym słowem]

-gta 4 (bw w to że beznadziejnie zrobiona, chodzi o fabułe i realistyczność)

-legendary

-crysis

-colin dirt

-timeshift

no i jeszcze ze 3 gry może jakieś by sie znalazły

za to teraz to na czym sie bardzo zawiodłem i co nie było warte mej uwagi:

-hellgate (po 2 godzinach mnie odrzuciło)

-bioshock(dziwną jest rzeczą co twórcy tej dennej gry chcą umieścić w rzekomych 7 seriach tejże gry)

-mercenaries 2 (tu po około godzinie gra zaliczyła kosz)

-gears of war (znikające savey w połowie gry)

-lost planet colonies (totalna konsolówa która na przyzwoitym sprzęcie łazi beznadziejnie)

-conflict denied ops (strata czasu)

jest tego pełno lecz nie będe więcej tracił czasu na rozpisywanie :slight_smile:

@agropol

No nie powiesz mi, że takie gry jak Neverwinter Nights czy Drakensang są pozbawione fabuły ;| Nie dość, że mają fabułę, to jeszcze bardzo wciągającą. :stuck_out_tongue:

akurat w to nie grałem więc nie wiem :slight_smile:

lecz w mojej poprzedniej wypowiedzi tego nie negowałem

bo tych gier nie wymieniłem :slight_smile:

a nie pisze o grach których nie posiadałem w swoich rękach :slight_smile: