W co grać?

możecie polecić jakąś grę singleplayer? bo nudzę się ostatnimi czasy bardzo, myślałem nad oblivionem, fifa 09 teraz wyszła, ale demo mi się raczej nie podobało. lubię właściwie każdy gatunek, wymagania nie grają roli

No to NFSa… Grid.

Brothers in Arms: Hell’s Highway (mój faworyt, świetna gra choć w nią nie grałem po recenzjach, trailerach, screenach widać, że ta gra jest świetna)

Mercenaries 2: World in Flames(gra stworzona na MP, ale na sp też się gra dla mnie coś ala GTA)

oblivion może być coś podobnego to Fable i Two Words, napisz w co nie grałeś to dowiesz się czy warto :lol:

cod 4 brothers in arms earned in blood (fajna)

nfs most wanted (nigdy się nie nudzi)

gta sa(też się nie nudzi)

cod 4 brothers in arms earned in blood

cod4 na trudnym poziomie i tak za łatwe nie muwiąc o długości.

BiA 2 to według mnie najgorsza częśc doszedłem do prawie końca gry i skasowałem, jeśli tak to jedynka jest spoko przeszedłem ją 4 razy i chyba znowu zaczne od nowa.

w większość tutaj podanych grałem, nfs mw mi się nie podobał, a gta sa to przeszedłem z 10 razy także mam już dość tej gry. a ten oblivion to ogólnie dobra gra? czy tylko grafika?

Lepiej wyjdź z przyjaciółmi np na basen, pograć w biladr, w koszykówkę, siatkówkę, piłkę nożną… ruch ci dobrze zrobi i będziesz umacniał więzy towarzyskie. Grając na komputerze zbyt dużo, na stare lata nie będziesz mieć w ogóle znajomych, o przyjaciołach już nie wspomnę :stuck_out_tongue:

No przez niektórych dobrze oceniana a innych …

Powiedz czego oczekujesz od gry.

spójrz jaka jest pogoda za oknem… zresztą z jakimi przyjaciółmi skoro inni też siedzą przed kompem :smiley: pytam o gry, więc podajcie gry jakieś. jakiś rpg może bo są długie i lubię takie klimaty… z rpg to tylko w gotiki grałem

gra ma mieć klimat i być w miarę długa i wciągająca

Stalker?

Oblivion

Skoro rpg to takie może być jeszcze Assassin

stalker mi sie nie podoba, assassina przeszedlem

narazie sie zdecyduje na obliviona, zawsze chcialem w to zagrac ale mi komp nie pozwalal, pozniej far cry 2 wychodzi ale pewnie na max detalach nie bedzie plynnie chodzil, dzieki za pomoc

No pewnie nie grafika jak dla mnie zbliżona do crysisa.

Half life 2 z obiema dodatkami ( ah ta Alyx :stuck_out_tongue: ) , Never Winter nights 2 z dodatkiem , Mass Effect

A grałeś w thief deadly shadow? :smiley:

Ja polecam Wiedzmina !!

Polecam Star Wars Knight of The old Republic obie części duża grywalność, dobra grafika zabawa na conajmniej 30 godzin

Dobra to ja zancznę taką listę.

RPG:

-Oblivion

-Assasnin Creed (chyba można go zaliczyć do tej listy)

Samochodówki:

-NFS Most Wanted i Carbon.

-Race Drive GIRD.

Strategie:

-Seria Settlers

-Civilization Coloniezes

Strzelanki:

-Far Cry

-Stalker

Akcji:

-Seria GTA

-Seria Commandos

Sportowe:

-Pro Evoltuion Soccer 2009

-NHL 2008

No to tyle. :wink:

Counter Strike 1.6 ;]

Battlefield 2 CoD4

http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=7300 - świetna gra moim zdaniem, bardzo podobna do Heroes, ale moim zdaniem lepsza. W ogóle zdaje się, że pierwsza część tej gry powstała jeszcze przed Heroes.

Niestety do premiery w Polsce trzeba chwilę poczekać.