W co grasz na komputerze?

(Ziomek Zemsty) #1

Tak jak w temacie.

Ja obecnie jestem maniakiem counter strike. Czasami FIFA 09 (10 nie mam), a w przyszłości być może jakiś PES oraz NFS Shift.

(Dawid Czernek) #2

Obecnie raczej nie gram w gry,

mam mało czasu a jeśli już go trochę znajdę to uruchamiam mojego LISA i przeglądam internet.

(Pawel Ryglicki) #3

W dobre tytuły których teraz jak dla mnie nie ma

Jedynie cs i chyba na tym koniec, oraz halo, moh:aa, cod , nfs:mw, lan-party rządzi

Tak po za tym autor masz kozacki nick

(klopas) #4

gta san andreas (przez zainteresowanie czarnymi klimatami :stuck_out_tongue: ) i w sumie nic więcej nie gram ale mam icewind dale, nfs pro street, gothic 1 i 2, half life, neverwinter nights, unreal tournament 99 (ostatni boss mi został no ale przy myszce na kulkę się nawet grać nie chce :stuck_out_tongue: ) i quake 3 arena (raz na jakiś czas odpalam na poziom hardcore jakąś planszę) i jeszcze dave mirra freestyle bmx (przechodzę do 100% 2 raz :stuck_out_tongue: )

(Michalzbr) #5

Pes 10, Nfs Shift, Crysis, Battlefield Heroes :smiley: . Polecam tą ostatnią ;d

(Krzychu_93) #6

Tony Hawk's Pro Skater 3 , Trackmania , DSJ3 :slight_smile:

(system) #7

TF2... w sumie tylko w to... no i simcity 3000 xD

(Ziomek Zemsty) #8

No nieźle. Mam nadzieję, że temat się pociągnie jak ten: jaki-masz-telefon-t35187.html

Nie, ale tak serio to co, pomarzyć nie można? :lol:

(Cekol1) #9

no w roli studenta to mało mam czasu na granie ale zawsze znajdzie się jakaś luka wolnego czasu to wtedy trza się gdzieś ruszyć z domu ale w obecnej sytuacji przy -20 stopniach to test drive lub wedźmin lub CODMW2 (ostatnio ) lub soldat :slight_smile:

(T0mek95) #10

Jak "kolega" wyżej wspomniał dobrych tytułów nie ma albo jest ich bardzo mało przynajmniej dla mnie. Aktualnie gram w CS Source, GTA IV i rzadziej Władca Pierścieni Bitwa o Śródziemie (z kolegą na LANie).

(krzysiekx) #11

W nic nie gram, są ciekawsze zajęcia.

(klopas) #12

w sumie miałem tak rok temu, zero gier na kompie (nie że był słaby tylko nie miałem wtedy ochoty)

ogólnie na gry poświęcam malutko czasu...

(sla17) #13

W nic :slight_smile:

Jeżeli już nic naprawdę się nie dzieję, to ewentualnie NFS'y - Most Wanted oraz Carbon :wink:

(Dawiddek55) #14

raczej nic mimo dobrego kompa- czekam na premierę jakiegoś FPSa :slight_smile:

(Dawid Czernek) #15

I nagle nikt nie gra na komputerze =D>

:^o

Zaraz się okaże, że wszyscy czytają książki i chodzą na spacery...

(krzysiekx) #16

To że nie gram na komputerze nie oznacza że praktycznie wcale go nie używam, poprostu są na nim ciekawsze rzeczy niż gry.

Tym co piszę wyżej nie powiedziałem że jestem no-lifem.Żeby nie było wątpliwości.

(Wielmorznik) #17

JA np. gram an gitarze , kuję do szkoły chodze na angielski i gram w Cod 1 , 2, 3 ,4, 5 ,6 american's army 3 flashpoint 2 moh wszystkie medieval 2 total war empire 2 total war wiedzmin gothic wszytskie i wszystko pozostałe co dobre fajne i dużo wymaga np gram w all of juzrez 2 , 1 assasin's creed sims 3 wszytsko NA FULL DETALACH BEZ ZACIĘĆ

(dawidos) #18

GRID Online, czasem cs.

(klopas) #19

no o to chodzi :stuck_out_tongue: ja teraz wolę oglądać fora dniem, wieczorem i nocą oglądam anime, bo nic na forach się nie dzieję :smiley: całkiem rzadko zdarza mi się nie iść spać (z 2-3 razy na miesiąc, może mniej :stuck_out_tongue: )

(Pawel Ryglicki) #20

całkiem rzadko mi się jeszcze nie zdarzyło przesiedzieć noc przed kompem czy przed tv dla mnie to jest chore