W co grasz na komputerze?

Tak jak w temacie.

Ja obecnie jestem maniakiem counter strike. Czasami FIFA 09 (10 nie mam), a w przyszłości być może jakiś PES oraz NFS Shift.

Obecnie raczej nie gram w gry,

mam mało czasu a jeśli już go trochę znajdę to uruchamiam mojego LISA i przeglądam internet.

W dobre tytuły których teraz jak dla mnie nie ma

Jedynie cs i chyba na tym koniec, oraz halo, moh:aa, cod , nfs:mw, lan-party rządzi

Tak po za tym autor masz kozacki nick

gta san andreas (przez zainteresowanie czarnymi klimatami :stuck_out_tongue: ) i w sumie nic więcej nie gram ale mam icewind dale, nfs pro street, gothic 1 i 2, half life, neverwinter nights, unreal tournament 99 (ostatni boss mi został no ale przy myszce na kulkę się nawet grać nie chce :stuck_out_tongue: ) i quake 3 arena (raz na jakiś czas odpalam na poziom hardcore jakąś planszę) i jeszcze dave mirra freestyle bmx (przechodzę do 100% 2 raz :stuck_out_tongue: )

Pes 10, Nfs Shift, Crysis, Battlefield Heroes :smiley: . Polecam tą ostatnią ;d

Tony Hawk’s Pro Skater 3 , Trackmania , DSJ3 :slight_smile:

TF2… w sumie tylko w to… no i simcity 3000 xD

No nieźle. Mam nadzieję, że temat się pociągnie jak ten: jaki-masz-telefon-t35187.html

Nie, ale tak serio to co, pomarzyć nie można? :lol:

no w roli studenta to mało mam czasu na granie ale zawsze znajdzie się jakaś luka wolnego czasu to wtedy trza się gdzieś ruszyć z domu ale w obecnej sytuacji przy -20 stopniach to test drive lub wedźmin lub CODMW2 (ostatnio ) lub soldat :slight_smile:

Jak “kolega” wyżej wspomniał dobrych tytułów nie ma albo jest ich bardzo mało przynajmniej dla mnie. Aktualnie gram w CS Source, GTA IV i rzadziej Władca Pierścieni Bitwa o Śródziemie (z kolegą na LANie).

W nic nie gram, są ciekawsze zajęcia.

w sumie miałem tak rok temu, zero gier na kompie (nie że był słaby tylko nie miałem wtedy ochoty)

ogólnie na gry poświęcam malutko czasu…

W nic :slight_smile:

Jeżeli już nic naprawdę się nie dzieję, to ewentualnie NFS’y - Most Wanted oraz Carbon :wink:

raczej nic mimo dobrego kompa- czekam na premierę jakiegoś FPSa :slight_smile:

I nagle nikt nie gra na komputerze =D>

:^o

Zaraz się okaże, że wszyscy czytają książki i chodzą na spacery…

To że nie gram na komputerze nie oznacza że praktycznie wcale go nie używam, poprostu są na nim ciekawsze rzeczy niż gry.

Tym co piszę wyżej nie powiedziałem że jestem no-lifem.Żeby nie było wątpliwości.

JA np. gram an gitarze , kuję do szkoły chodze na angielski i gram w Cod 1 , 2, 3 ,4, 5 ,6 american’s army 3 flashpoint 2 moh wszystkie medieval 2 total war empire 2 total war wiedzmin gothic wszytskie i wszystko pozostałe co dobre fajne i dużo wymaga np gram w all of juzrez 2 , 1 assasin’s creed sims 3 wszytsko NA FULL DETALACH BEZ ZACIĘĆ

GRID Online, czasem cs.

no o to chodzi :stuck_out_tongue: ja teraz wolę oglądać fora dniem, wieczorem i nocą oglądam anime, bo nic na forach się nie dzieję :smiley: całkiem rzadko zdarza mi się nie iść spać (z 2-3 razy na miesiąc, może mniej :stuck_out_tongue: )

całkiem rzadko mi się jeszcze nie zdarzyło przesiedzieć noc przed kompem czy przed tv dla mnie to jest chore