W co mogę na tym pograć?

Mój śmieć to 2200ge,2x8 3000mhz,vega 8 mam na tym syfie z 40 fps w rd2 na niskich,720p,vulkan. W cs go mam 160-180(Podczas strzelania 160 fps) moje ustawienia + aimbot. W mojej ulubionej grze czyli fortnite 80-90 na dworze podczas akcji. Lol ma tylko 140 fps. O call of duty waga lepiej nie mówić 45 fps w 720p. Karty nie kupie bo mam 400 zł ,a w kieszenie. A używek nie ruszam. Nic nie chce choć :frowning: Nie wiem w co na tym grać. W co mogę grać na tym czymś najlepiej jakiś free to play. Bo na gry nie ma po co kasy wydawać. I tak pasty better

Jakbyś miał epica, to byś miał metro33, arka, cywilizacje… a tak płaczesz leniuchu. :wink:

Mam ograłem wszystkoo i ograłem :((((((

Czyli dotknęła Cię bolączka graczy = pograj w coś darmowego, ew. grę taktyczną. Pozbiera się trochę tytułów i zagrasz :slight_smile:

Obadaj Valoranta, CoD Warzone, Warfame, Path of Exile …

https://freegogpcgames.com/

jak to nie legalne

No to zostaje Ci Ultima Online.
Gra pewnie starsza od Ciebie, ale jej nie da sie przejsć.
A tworzenie postaci zajmie Ci akurat najbliższe dwa miesiace. :wink:

Nieładnie tak o komputerze mówić. Pograj w Team Fortress.

PS. jak się lubi grać, to warto jednak wydać trochę kasy; szczególnie, że co chwila fajne gry są po kilka złotych.

O nie nie nie to się skończy jak wow w moim wykonaniu.Czyli 24/7 gram gram i gram

Gram w cokolwiek innego niż disonord i cs go tylko wtedy gdy mi się mega nudzi. Teraz jest najgorszy okres ever czyli wakacje to wiesz