W co pogram płynnie na moim sprzęcie?

Witam! chciałbym abyście napisali w jakie tytuły płynnie pogram w max detalach na moim sprzęcie… 2GB DDR, HD 3850 512MB AGP, Celeron 2.8 @3.3Ghz (no właśnie…). Jak widać sprzęt byłby niczego sobie ale kochany Celeron ogranicza karte graficzną chyba w 80%… dla przykładu w Halo miałem średnio 20fps co zdecydowanie mi nie wystarcza :shock: , need for speed underground też tak z 20- 25fps, w sumie zmiana detali nic nie daje bo detalami to się zajmuje raczej w większości karta graficzna i miedzy low a high nie ma jakiejś mega róznicy (w starszych grach oczywiście). Więc w co pogram płynnie? dobija mnie to jak gra ma np wymagania minimalne PIII 800mhz i wyciągam w niej z 25fps :stuck_out_tongue: hehe celeron to ogólnie jakieś nieporozumienie :slight_smile: 128KB L2 cache + netburst = #-o

jeśli masz trochę kasy to zmień proca… w gta 3, vice city, san andreas, total overdose, postal, MARIO I SAPER ;]

hehe zmień proca… bym musiał zmienić też płyte główną (s478) i karte graficzną (AGP) no i RAM a na to mnie nie stać :slight_smile:

http://allegro.pl/item660189597_prescot … _gwar.html

tu masz fajnego procka, w opisie pisze, że ma 1mb L2. a z celerona zrób sobie breloczek :razz:

Też kiedyś myślałem o P4 ale z tego co wyczytałem różnica w wydajności jest raczej mała w koncu ta sama architektura…Jak już będe zmieniał kiedyś procesor to tylko na core2duo + :slight_smile:

A czemu nie na AMD? Są tańsze, a aż takiej wielkiej różnicy w wydajności nie odczułem.

pentium 4 jest dobry … :slight_smile:

mi np chodzi cod4 ma max detalach i NFS undercovert

nie narzekam

intel P4 3,00 GHz , Ge Force 7600Gt ( 256Mb ) 1Gb ram (800 MHz) dysk 80 Gb zasilacz Modecom logic-500ATX

napewno odczujesz olbrzymią różnicę, celeron a pentium 4, sam widzisz że nawet podstawowe gierki ledwo co chodzą na twoim że tak sobie zażartuje “procesorze”