W co warto zagrać na dzien dzisiejszy

Edge , No właśnie myślałem nad LOTR Online. WoW też fajny ale bardzo dziecinny się wydaje. Call of Duty MP już mi się nudzi powoli. W tibie nie gram już od roku xDDD.

css, TF2, UT Tournament (obojętnie jaki) --> polecam :slight_smile:

Strzelanki przez neta już mi się znudziły :stuck_out_tongue:

WoW może ma dziecinną grafikę ale wspólne instancje , raidy , dużo questów itd itd praktycznie gra prawie wcale się nie nudzi ale ma jedną poważną Wadę która może cię szybko zniechęcić ten zasrany abonament. 120 zł na 2 miechy to dużo no ale ja grałem w nią z gdzieś rok.

Podobnie jest z LOTR też bardzo dobra gra ale abonament podobny do WoWa

Teraz Kupuję GUILD WARS jako alternatywę WoWa która podobno jest bardzo dobra ma lepszą grafikę od WoWa. zamiast instancji są wspólne wypady na questy jak i bossy i do tego jest bez abonamentu i do tego PO POLSKU co jest wręcz bardzo dużym plusem dla tych co nie znają Angola.

Teraz wyszedł AGE OF CONAN który zajmuję z 30 gb na dysku :expressionless: chciałbym ją kupić ale nie stać mnie płacić abonament a potrzebuję dobrej rozrywki wieczorami.

Jeżeli masz kapuchę i stać cię opłacenie abonamentu to Serdecznie polecam World of Warcraft ale z drugiej strony jeżeli cię nie przekonuję dość specyficzna grafika ( taka bajkowa fuj =] ) zastanowiłbym się nad LOTR online zwłaszcza jeżeli cię kręcą klimaty tolkiena.

A jeżeli cię stać na grę a nie masz kasy na abonamenty to GW

Kocham Tolkiena i LOTR.

Widzę że się znasz na grach sieciowych. Zobaczę jak to jest z Guild Wars :wink:

a grałeś w dark messiaha po sieci ???

Na nudę dobre jest świeże powietrze i gra w klipę czyli w dwa patyki plus dołek.

albo ASG :smiley:

Zdecydowanie polecam Counter-Strike ! :razz: Narazie pograj na non-steam, a później gdy ogarniesz kup sobie steam. Powodzenia ! :stuck_out_tongue:

“pograj na razie na non-steam”

ta i może jeszcze naucz się czitować ;]

bez komentarza

od razu kup steama jest pełno serwów dla początkujących

zresztą Sk91 już powiedział ,że nie kręcą go strzelanki sieciowe :slight_smile:

Metin2 (radzę nie ulepszać przedmiotów u kowala:p)

Tiba

Toca Race driver 3

Czity dla laików nie są złe. Można nauczyć się skanować i.t.p .

lol, bluzg, śmiech

nigdy nie grałem i nie będę grał na czitach w css, w 2 miesiące sobie skilla wyrobiłem

jak można coś takiego pisać że czity są dobre

dla laików to najlepiej normalnie grać tylko że z lepiej ustawionym cfg

Dla laików to są booty :stuck_out_tongue: można ustawiać ich poziom, a nawet zakazać im kupowania broni :wink: z nożem biegają hihihi

nom i kampią po kątach ^^

jak zacząłem lepiej grać to też tak kampiłem :smiley:

a tak do tematu to można dziś zagrać w:

fife 08

NFS: Most Wanted

i coś ze staroci IGI 2 :smiley:

O a grał może ktoś z was w AUDIO surf ???

Polecam Prince Of Persia Dwa Trony lub Assasin’s Creed.

Naszła mnie chęć na resident evil 4 ;D