W czasie gier nie uaktywnia się dedykowana karta graficzna

(Karolo 14) #1

Witam :wink: Przeleciałem cały internet i nie wiem co dalej robić :frowning:

Otóż mam 2 karty graficzne Komputer nowy zaledwie 2 tygodnie ma (Laptop) Okazało się że mam 2 karty graficzne... Intel i Radeon hd 8570... Chciałem ustawić główną aby był radeon i tu są schody na różnych forach piszą aby pobrać CCC Control Center coś tam no i pobieram go niby instaluje ale naciskam prawym na pulpit powinnien byc ustawienia tego CCC i go nie ma nic nie ma... a jak chce wyszukać grafiki to jakieś błędy wgl nie wiem co robić ;/ :frowning: Pomocy.

(losiu_ns) #2

A w jakim celu chcesz zamieniać te karty? Co chcesz uzyskać?

Te karty przełączają się automatycznie podczas grania, jak uruchomisz jakąś grę to przełączy cię na tę lepszą.

(Karolo 14) #3

No właśnie nie chce... Gry się ścinają itd a przecież nowy dobry laptop..

(Agatonster) #4

unitedboy17

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

(Fan Xp) #5

Jakie gry masz na myśli ?

(Karolo 14) #6

Program się zainstalował ale taraz wyskakuje komunikat " nie mozna uruchomic amd catalyst control center w programie"

Gry : Fifa 15, CS Global Ofensiv np... A cs ma małe wymagania a i tak jest tragedia. 

(Fan Xp) #7

Podaj proszę model laptopa.