W czasie gier nie uaktywnia się dedykowana karta graficzna

Witam :wink: Przeleciałem cały internet i nie wiem co dalej robić :frowning:

Otóż mam 2 karty graficzne Komputer nowy zaledwie 2 tygodnie ma (Laptop) Okazało się że mam 2 karty graficzne… Intel i Radeon hd 8570… Chciałem ustawić główną aby był radeon i tu są schody na różnych forach piszą aby pobrać CCC Control Center coś tam no i pobieram go niby instaluje ale naciskam prawym na pulpit powinnien byc ustawienia tego CCC i go nie ma nic nie ma… a jak chce wyszukać grafiki to jakieś błędy wgl nie wiem co robić ;/ :frowning: Pomocy.

A w jakim celu chcesz zamieniać te karty? Co chcesz uzyskać?

Te karty przełączają się automatycznie podczas grania, jak uruchomisz jakąś grę to przełączy cię na tę lepszą.

No właśnie nie chce… Gry się ścinają itd a przecież nowy dobry laptop…

unitedboy17

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Jakie gry masz na myśli ?

Program się zainstalował ale taraz wyskakuje komunikat " nie mozna uruchomic amd catalyst control center w programie"

Gry : Fifa 15, CS Global Ofensiv np… A cs ma małe wymagania a i tak jest tragedia. 

Podaj proszę model laptopa.