W czasie instalacji Windows 8 program nie widzi dysku twardego

No więc mam problem z zainstalowaniem Windowsa 

http://www.instalki.pl/demonstracje/systemowe/9370-instalacja-windows-8-krok-po-kroku.html

instaluje windowsa jak w linku do czasu wyboru dysku na którym będzie instalowany, bo nie wykrywa mi żadnego dysku

ktoś mógłby mi pomóc?

Laptop samsung np300e5c-a03pl dysk WD7500BPKX

Bez szczegółów nie myśl, że dostaniesz pomoc. Nie mamy czarodziejskich kul i nie każdy z obecnych na tym forum pije kawę, by mieć fusy. Z resztą, tu chyba nie ma od tego specjalistów (poprawcie mnie, jeśli się mylę).

Laptop czy stacjonarny? Jaki dysk, jaki sprzęt? 

Laptop samsung np300e5c-a03pl dysk WD7500BPKX

HolyFlamer , zapoznaj się, proszę, z tym poradnikiem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Czy masz włączone AHCI w BIOSie? Sprawdź dysk za pomocą HDTune (screenshot ze S.M.A.R.T). Jeśli nie masz istniejącej instalacji Windows na komputerze możesz podpiąć dysk pod inny komputer albo zabootować z Hiren’s BootCD.

Dzięki. Sprawdze

Instalujesz system za pomocą UEFI? Jeśli tak zmień tablice partycji na dysku (np. programem Gparted) GPT zamiast MBR. Poza tym sprawdź czy w BIOS-ie/UEFI widać dysk i włączona jest opcja AHCI.