W czasie przeglądania stron netu,monitor się wyłacza

od czego to może być?? przeglądam stronki ,forum itp,a tu nagle ciach i monitor się wyłącza a a komp dalej chodzi,słychać radio,itp :o po ponownym włączeniu kompa tzn resetuję guzikiem w obudowie,wszystko się włącza z monitorem i jest ok! czy to od zasilacza?? jak gram w grę to się nawet potrafi zresetować komp,monitor :cry: i od nowa… :? pomocy :shock:

Witam.

Miałem bardzo podobny problem, monitor sie wyłączał i nic tylko restart. W moim przypadku była to wina zasilacz wymieniłem i śmiga aż miło. Napisz jaki masz zasilacz?

Pozdrawiam TheRamzes.

Megabajt 350w 4-letni,chyba już właśnie kończy,swoją żywotnośc :frowning: czas na nowy np; DELTA 400W :roll:

Czarna lista zasilaczy nr 1

Czarna lista zasilaczy nr 2

Alfa78 , nie znam, aby firma Delta była renomowaną marką. Najwyraźniej lubisz popełniać te same błędy. Kup markowy sprzęt http://www.komputronik.pl/Zasilacze_do_ … ,kat,3177/

gracz-online , przeczytaj jeszcze raz artykuł Czarna lista zasilaczy nr 1, a dowiesz się, że Delta, to sprawdzona marka w przedziale cenowym do 100 zł.

i właśnie tego chcę kupić ale 400w a nie 350w,a co do

to w tamtych latach nie był znany z tego że jest na czarnej liście ,każdy go polecał,a ja kupowałem kompa 4-lata temu i to nie ja wybierałem co i jak tylko sprzedający :wink: a widocznie trafiłem na dobry model fabryczny tego megabajta bo tyle lat chodził i chodzi do tej pory ,jedynie czasami resetacja jest,ale muszę i to kupić jak najszybciej nowy zasilacz :!:

Złączono Posta : 03.12.2007 (Pon) 7:25

ale każdy ja poleca :stuck_out_tongue:

teraz już wiem co nieco na temat kompa,w tedy to nawet jak kupowałem sprzęta /kompa/ to nawet 20zł odemnie wziął za zainstalowanie winampa :stuck_out_tongue: bo byłem taki ciemny :oops: hehe a teraz …spox :wink: