W czym leży sedno błędu?

(N!d0) #1

Czy ktos mogłby to rozszyfrować i powiedziec od czego to moze byc ??? i jak sobie z tym poradzic ...

Opis problemu : zainstalowałem gre NFS 5 porsche trochę juz ma lat wiem , mam odpowiednie streowniki do kartuy bo wszytsko jest wporzadku żadnych komplikacji i błędów nie ma oprocz tego ktory mi wyskakuje przy właczaniu nfs-a

tresć komunikatu :

Cytat:

DX7 Error Code :DDERR_GENERIC ( 800004005) FILE 3rashdx7dx7dev.c,LINE 386[FILE=(null), LINE=0]

czy to mzoe byc sprwka DirectX-a?? NFS wymmaga 7.0 lub 7.0a lub nowszych ... na kompie mam 9.0b ... czy on jest za dobry ??

(Tasiorek) #2

DDERR = Direct Draw error :arrow: Spróbuj przeinstalować directX :wink:

Napisz jeszcze jaką masz karte graficzną 8)

(N!d0) #3

Jestem (nie)szczesliwym posiadaczem Rivy TNT2 (model64) .

:oops: :oops: ... jak przeinstalowac directx??? ,wszedzie szperałęm w kompie ale nigdzie nie znalazłem gdzie co trzebabybyło zeby zrobic reinstala directx

(Tasiorek) #4

poprostu zainstaluj jeszcze raz najlepej 9.0c :slight_smile:

(Xiao19) #5

N!d0 twoja karta ma problem z wyswietlaniem grafy

sprzetowo w DirectX 7

obsluguje tylko 6

niemowiac o 9 hehhe

nic na to nieporadzisz musisz kupic nowa grafe

pozdro

(Pb121) #6

Hehe...mi normalnie śmigało na nvidii tej samej...nie wiem czym to może być spowodowaje, ale napewno nie kartą graficzną

(Asterisk) #7

Spotkałem sie też z

(N!d0) #8

heh post mavericka wyklucza post Kamci_18 :slight_smile: . Kamcia sugerujesz innego directx'a ale jak sie robi reinstala :oops: ?? bo zapomnialem :stuck_out_tongue:

Piotrek mi tez smiagało ale teraz jzu nie i dlatego błąd musi być w nowszych sterowniakach ewnetualnie w tym nieszczesnym ( tez nowym 9.0b )directxie.asterisk to akurat mi sie nie zdarzyło :stuck_out_tongue: . Rasumując, jak sie przeinstalowuje directx'a? format ? bo normlanie sie nie da "w sprzecie jest nowszy DirectX i nie potrzebna jest instalacja innego " (cos takiego ) . help...

(Asterisk) #9

A jak instalowałeś tą wersję - jako update??

Może spróbuj odinstalować Direct X

całkowicie i zainstaluj od nowa

(Canaletto) #10

moze masz za mało RAM-u ?

(Minio Dp) #11

Ramu jest dość, zainstaluj tego Direxcta 7.0, powinno byc ok :smiley:

(Duch) #12

Kamcia_18 trochę nie bardzo bo ta karta zupełnie i ze spokojem sobie poradzi z NFS5 gdyż sam spędziłem na takiej wiele godzin grając w Porsche Unleashed właśnie :smiley:

i jak radzą koledzy zainstaluj DX7 i/lub pokombinuj ze sterownikami do Rivy... :wink:

(N!d0) #13

nic mi innego nie pozostało zdam sie na waszą radę . polecę z formatem a poźniej na śiwezo zainstaluje co i jak a więc żegnam Houston do następnego kontaktu :stuck_out_tongue: . Dzięki .

(Asterisk) #14

Naprawde nie wiem, kto Ci zalecił format. :stuck_out_tongue: