W czym leży sedno błędu?

Czy ktos mogłby to rozszyfrować i powiedziec od czego to moze byc ??? i jak sobie z tym poradzic …

Opis problemu : zainstalowałem gre NFS 5 porsche trochę juz ma lat wiem , mam odpowiednie streowniki do kartuy bo wszytsko jest wporzadku żadnych komplikacji i błędów nie ma oprocz tego ktory mi wyskakuje przy właczaniu nfs-a

tresć komunikatu :

Cytat:

DX7 Error Code :DDERR_GENERIC ( 800004005) FILE 3rashdx7dx7dev.c,LINE 386[FILE=(null), LINE=0]

czy to mzoe byc sprwka DirectX-a?? NFS wymmaga 7.0 lub 7.0a lub nowszych … na kompie mam 9.0b … czy on jest za dobry ??

DDERR = Direct Draw error :arrow: Spróbuj przeinstalować directX :wink:

Napisz jeszcze jaką masz karte graficzną 8)

Jestem (nie)szczesliwym posiadaczem Rivy TNT2 (model64) .

:oops: :oops: … jak przeinstalowac directx??? ,wszedzie szperałęm w kompie ale nigdzie nie znalazłem gdzie co trzebabybyło zeby zrobic reinstala directx

poprostu zainstaluj jeszcze raz najlepej 9.0c :slight_smile:

N!d0 twoja karta ma problem z wyswietlaniem grafy

sprzetowo w DirectX 7

obsluguje tylko 6

niemowiac o 9 hehhe

nic na to nieporadzisz musisz kupic nowa grafe

pozdro

Hehe…mi normalnie śmigało na nvidii tej samej…nie wiem czym to może być spowodowaje, ale napewno nie kartą graficzną

Spotkałem sie też z

heh post mavericka wyklucza post Kamci_18 :slight_smile: . Kamcia sugerujesz innego directx’a ale jak sie robi reinstala :oops: ?? bo zapomnialem :stuck_out_tongue:

Piotrek mi tez smiagało ale teraz jzu nie i dlatego błąd musi być w nowszych sterowniakach ewnetualnie w tym nieszczesnym ( tez nowym 9.0b )directxie.asterisk to akurat mi sie nie zdarzyło :stuck_out_tongue: . Rasumując, jak sie przeinstalowuje directx’a? format ? bo normlanie sie nie da "w sprzecie jest nowszy DirectX i nie potrzebna jest instalacja innego " (cos takiego ) . help…

A jak instalowałeś tą wersję - jako update??

Może spróbuj odinstalować Direct X

całkowicie i zainstaluj od nowa

moze masz za mało RAM-u ?

Ramu jest dość, zainstaluj tego Direxcta 7.0, powinno byc ok :smiley:

Kamcia_18 trochę nie bardzo bo ta karta zupełnie i ze spokojem sobie poradzi z NFS5 gdyż sam spędziłem na takiej wiele godzin grając w Porsche Unleashed właśnie :smiley:

i jak radzą koledzy zainstaluj DX7 i/lub pokombinuj ze sterownikami do Rivy… :wink:

nic mi innego nie pozostało zdam sie na waszą radę . polecę z formatem a poźniej na śiwezo zainstaluje co i jak a więc żegnam Houston do następnego kontaktu :stuck_out_tongue: . Dzięki .

Naprawde nie wiem, kto Ci zalecił format. :stuck_out_tongue: