W czym napisać - prosty system do relacjonowania wydatków

Na początku powiem, że jestem młodym i niedoświadczonym programistą C#. Opanowany mam HTML, CSS i pod-podstawy JS.

Razem z kolegami z harcerstwa (proszę o niepisanie złośliwych komentarzy, każdy postrzega harcerstwo troszkę inaczej :wink: ) stworzyliśmy fundusz Zastępu. Każdy co miesiąc wpłaca ustaloną drobną sumę i z tego kupujemy prowiant, sprzęt itd.

Problem w tym, że pieniądze w większości pochodzą od rodziców, którzy nie powinni mieć poczucia, że dają mi “do kieszeni”. Tak więc uznałem, że zrobienie ogólnodostępnej, prostej stronki z zapisem wszystkich wydatków Zastępu zamiast zabazgrolonego zeszytu powinno rozwiać ich wątpliwości, będą mogli mnie “kontrolować”. Pomysł jest w skrócie taki, żeby była prosta tabelka: data, +/- kwota, opis i fundusze, którymi obecnie dysponujemy. np:

31.02.2014 | -5.40 | kiełbaski na zbiórkę | 57.60

Jak myślicie, w czym mogę coś takiego napisać? Nie chodzi mi nawet o metody stworzenia czegoś takiego, tylko język… Domyślam się, że będzie to musiało być server-side. Co polecacie? Mam dużo chęci i czasu, mało doświadczenia… :smiley:

Nic skomplikowanego, można zwyczajnie relacjonować w HTMLu z prostą pomocą CSS. Nie ma sensu na początek pakować się w coś wielkiego. Potem jak się nauczysz jakiegoś języka programowania to sobie możesz zrobić mini system - nie będziesz już musiał grzebać w kodzie HTML żeby zrobić zmiany.

Dzieki ;).

Masz racje, będę pisał jakiś głupi supersystem przez rok, potem okaże się, że nie działa :smiley:

Proste najlepsze…