W czym zrobić strone dla dostawcy internetowego

W jakiej formie zrobić stronę dla lokalnego dostawy internetowego. Na stronie powinny sie znaleźć działy takie jak download, oferta, sprzęt itd. Nie wiem czy system portalowy sie do tego nada. Jezeli tak to nie wiem który. A moze macie jakas inna koncepcje dla strony o takim charakterze.

Najlepiej wejdz tutaj:

:arrow: http://www.hotscripts.pl/PHP/Skrypty-i-komponenty/Cms

I tam masz CMS które się do tego by nadały

Pozdrawiam

Najlepiej powchodz sobie na strony dostawców i będziesz wiedział wszystko :slight_smile:

Wg mnie najlepiej stwórz wszystko grafike i oskryptowanie od początku bo to zapewni ci niepowtarzalność strony.

Przede wszystkim zalezy mi na tym aby nie robić wszystkiego od podstaw :slight_smile:

W takim razie możesz znaleźć jakiś gotowy szablon i zmodyfkować go do własnych potrzeb. Poza tym oczywiście możesz skorzystać z już gotowych skryptów o ile będziesz miał taką potrzebę etc.

Ogólnie, w internecie można znaleźć wiele tzw. gotowców do stron więc pewnie znajdziesz coś odpowiedniego. Jednak moim skromnym zdaniem skoro to strona dostawcy internetowego to powinna się wyróżniać a nie przypominać podobne tylko, że z inną treścią dlatego radzę jak najwięcej umieścić tam własnych rzeczy (kod, grafika) a jak najmniej gotowców…

no ale systemy portalowe mozna tak edytowac ze powstaje z nich orginalna strona :slight_smile:

Radzę skończyć ten OT

np. Joomla. Bardzo rozbudowany, a jednoczesnie dający największe możliwości wśród wszystkich CMS-ów do wprowadzania własnych modyfikacji. Nadaje się do wszystkiego, tylko bez znajomosci struktury jego budowy ani rusz :slight_smile: Jeśli wiesz, czego gdzie należy szukać, aby zmienić, to masz ogromne możliwości. Sam zrobiłem na tym CMS-ie dwa blogi, jedną przeciętnych gabarytów stronę i dwa rozbudowane portale tematyczne i wiem co mówię :wink:

Na stronę dostawcy internetowego polecałbym jednak jakiś malutki CMS, nawet na plikach txt, który pozwoli zarządzać zawartością strony z poziomu przeglądarki.