W dniu [...], o godzinie [...] został dopisany post

Często w edytowanych postach pojawia się taki tekst:

W dniu [data], o godzinie [godzina] został dopisany post przez [nick]

Jak takie coś dodać? Nie znalazłem opcji, a nie podejrzewam, by użytkownicy robili to ręcznie.

To nie jest edycja postu. Poprostu piszesz post pod postem swoim i forum automatycznie łączy te posty i dodaje tak napis.

Tylko chyba nie zawszę się tak dzieje,nieraz spotkałem się z tym że ktoś miał napisanego posta pod postem i nie było to połączone…

Dzięki, Adam.

Ale dołączam się do uwagi Pyci.

Może wtedy forum było w trakcie zmian. Niewiem czy napewno i czy tylko dlatego co napisałem się tak dzieje. Może niech jakiś Admin się wypowie na ten temat.

Z tego co pamiętam ktoś dostał ostrzeżenie za pisanie właśnie posta pod postem…

W dniu 28.06.2008 , o godzinie 21:23 został dopisany post przez pycia14

Ale może później weszła ta funkcja…

OK, czyli chyba wszystko jasne.

Dzięki, Panowie!

Dokładnie to w starym forum (jeszcze na phpBB2) była ta funkcja w postaci moda. Potem po aktualizacji do phpBB3 tej opcji nie było (i za post pod postem były warny), bo nikt nie napisał jeszcze odpowiedniego moda. Administracja sama napisała tą funkcję i dodała do forum.

Nie jestem pewien czy wszystko zgadza się na 100%, ale powinno być OK.

ale była opcja dzięki której można było edytować swojego posta :smiley: niestety co niektórzy woleli “nabijać” niż edytować, i nie pomogły także tematy modów które można było dostrzec w panelu użytkownika o nie pisanie posta pod postem . Dlatego tez (chyba) administracja podjęła takie kroki dotyczące tego tematu :wink:

Fakt :slight_smile: Ale ta opcja zawsze była i nadal jest.

Może to mieć miejsce w sytuacji, gdy dzielący je post

został skasowany z przyczyn regulaminowych.

Wtedy posty nie zostaną automatycznie połączone.

temat idealny, ale treść nie bardzo, mimo wszystko się dorzucę

kiedy ktoś dopisze nowy post po np. godzinie, to widać W dniu data , o godzinie godzina został dopisany post przez użytkownik. z tym, że wtedy też data całego posta ulega zmianie. przykład. czyli nie wiemy, kiedy został napisany pierwszy post, lub mówiąc inaczej pierwsza część złożonego posta. jeżeli ktoś z administracji potrafi i chce to zmienić, to sugeruję, żeby do góry było widać zawsze datę napisania pierwszego posta, a później W dniu bla bla …

Dlaczego opcja scalania została usunięta? Teraz na forum jest masowy pojaw postów pod postami.

viewtopic.php?f=5&t=208359&start=360

Funkcja wróci :slight_smile: Moderatorzy by mnie zabili, jakby nie wróciła;) Spokojnie. Niestety nowe sposoby aktualizacji forum, proponowane przez team phpBB może są bardziej user-friendly, ale są do bani jeżeli chodzi o jakiekolwiek modyfikacje.