W jaka była wasza pierwsza gierka?

GTA 1 u znajomego.

Pierwszą geirka jaką miałem na kompie był DSJ :mrgreen: Potem był Colin 2 a później gry z gazet :stuck_out_tongue:

Moją pierwszą grą w kturą grałem byl pasjans

Moją pierwszą gierką była Fifa98 World Cup. I do tej pory gram w Fife.

olet i olzim jakoś tak się nazywały i wolfenstein 3d

Była to chyba gra Lotus Turbo Challenge na Amidze.

Moją była StarCraft, Duke3D

Duke 3D był fajny jak na tamte czasy…

Fajna gra…

Heh… Boulder Dash… na Atari :smiley: to były czasy, tamta zaawansowana grafika, te animacje :smiley: :smiley:

No "Prawie jak DX10"

Złączono Posta : 17.06.2007 (Nie) 12:03

No "Prawie jak DX10"

zax galaktyczny wojownik… dałem siedem dych za to dziadostwo

Na tamte czasy to była fajna (RPG-strategia)

:wink:

jaka strategia??

Chodzi mi o to że perspektywa była z góry…

Och, moją pierwszą gierką raczej był KOSMOS mam jeszcze na dwóch dyskietkach, ale teraz nie działają :frowning: latało sie statkiem kosmicznym, jakimś ufo czy coś. Wie ktoś czy tą gre mozna z neta sciągnąć?

Na Amidze moją pierwszą grą był Super Frog :stuck_out_tongue: .A na pierwszym kompie to najstarszy Prince of Persia i Wolf3D :smiley: .Ostatnio zmieniałem kompa i pierwszą grą jaką na nim odpaliłem był Quake4. Wierzcie mi, dla mnie to był przeskok technologiczny o lata świetlne (wcześniej miałem procka 1,4Ghz GeForce’a2Ti i 256mb ramu :stuck_out_tongue: )

Rzut izometryczny - i w żadnym wypadku nie znaczy to że dana gra jest strategią :smiley: No ale chociaż się uśmiałem :smiley:

Na moim kompie zaczynałem od Emergency (3 dni instalowałem, bo okazało się że żeby w ogóle instalkę uruchomić trzeba najpierw Direct-X mieć :D), następnie Dark Colony (z CDA).

A pierwszą grą kupioną z mojej kieszeni było Baldur’s Gate świeżo po premierze (149 zł) :smiley:

Moją pierwszą grą na kompie była POLSKA GOLA :smiley: gra normalnie ala fifa :mrgreen:

Moja pierwasza gra… Simon The Sorcerer:)

Pierwsza moja gra to pamiętam Heroes II u wujka, przychodziłem i wołałem “wujek włącz mi rycerzyki” :mrgreen:

A na swoim kompie pierwsza zainstalowana gra to był Baldur’s Gate II.