W jaka była wasza pierwsza gierka?

Need for Speed II :smiley:

1 gra na commadore to dick duck :slight_smile: chodziło się jakby kretem czy coś, nie pamietam, miałem 7 lat w tedy, dawno, a na PC to InSane(lub 1nSane jak kto woli) była zainstalowana wraz z Kurką Wodną.

moimi pierwszymi grami były : heretic,Doom I,Doom II i Quake 1, grałem w nie jak jakieś 7 lat miałem albo i mniej już nawet nie pamiętam :twisted:

Doom 95 fifa 97, colin 1, herosi od 1 do 3:) wolfenstain, i pelno takich smiesznych gierek z gazet :slight_smile: ace ventura, no i neverhood aż bym sobie gdzies znalazł tego kolesia z plasteliny :slight_smile: ale jak to dawno temu było:P o grach na comodore nie wspominam ale giana sisters czy jej odmiana super mario rządziła :slight_smile: mały ot do dziś mam śrubokręt od ustawiania głowicy na tym magnetofonie od C-64:) hehehe a i jeszcze kick off i microsoccer :mrgreen:

Fifa 2002 Na moim kompie nie zapomne tego nigdy jak nie mogłem przełączyć klawiatury na moją drużyne i siedziałem nad tym 2 dni hahahahaha a na nie moim kompie tylko w budzie to mario :stuck_out_tongue:

Quake oraz Duke Nukem 3D

Moja pierwsza gierka w którą grałem colin McRae Rally 2

Nawet niezła była :wink:

jak ja :wink:

Nie pamiętam dokładnie, ale na pewno któraś z tych:

:arrow: Doom

:arrow: Prehistoryk

:arrow: Prince of Persia

ksionze i thuz mialem 4 lata i cale przeszlem… :stuck_out_tongue:

Crash bandicoot :smiley: Nie miałem komputera pare latek temu to się Ciupało w PSX-a :wink:

Moją pierwszą grą na PC-eta był:

Monster Truck Madness

Ktoś to jeszcze pamięta?? ehhh… jazda Grave Digger-em była tak ekstremalna, a grafika tak fotorealistyczna. :stuck_out_tongue:

Tak czy inaczej, Terminal Reality spisał się świetnie. Szkoda, że dzisiaj nie idzie im tak dobrze.

duke nukem 3d YEAHH!

jak na PC to: Heroes III, NFSU2, Original War, Warlords Batlecry II

nie wiem w która z nich była moją pierwszą

Moja to GIANTS (dużo tam klną) :agrue:

Motorhead i Roland Garos 2001 ;]

Max Payne na PC a na konsole Metal Gear Solid 8)

Czołgi Na TV :slight_smile: A pierwsza gra na Amidze to Cannon Fodder :slight_smile: i Sensebile Soccer , Te gry wymiatały . Na Peceta to GTA .

Pierwsza gra w którą zagrałem na własnym kompie był saper, a z normalnych gier Knights and Merchants. Wymiatająca strategia :slight_smile:

Silk Worm - http://hol.abime.net/1926

North & South - http://hol.abime.net/995