W jaki RTS warto zagrać?

Znacie jakieś fajne RTSy? Z ładna grafiką i żeby były wciągające?

Mam:

World in Conflict - zdecydowanie za nudny

Company of Heroes - fajny ale chciałbym coś z wcześniejszych epok.

Supreme Commander- do …

Bitwa o śr~~ 1 i 2, jedynka lepsza.

W co jeszcze warto zagrać.

Age of Empire 3 fajne jest?

całkiem dobre jest AoE 3, ale kampania strasznie krótka, tzn. szybko się przechodzi:)

ale sa 2 dodatki, złota edycja czy jakoś tak, 3 w 1.

Empire Earth (dowolna część)

możesz przenieść się do każdej epoki :wink:

Command & conquer generals plus dodatek Zero Hour.W necie można kupić poniżej 40 złotych.Polecam.Od lat pogrywam w tą grę.Grafika bardzo sie nie zestarzała.Dużo bardziej grywalne od world in confict(grałem w demo)Acha.W Generałów na necie gra sporo osób.

Praetorians.Stara,ale jak na mój gust ,bardzo ciekawa strategia.Grywam w to do tej pory.

Nie wiem czy lubisz ekonomiczne strategie.Mnie podoba sie Patrician 3.Takie małe nic,a cieszy.

Te gry mogę ci polecić z czystym sumieniem.Ja nie jestem fanem rtsów.Od lat ,jak na mój gust,nie wyszło w tym gatunku nic ciekawszego,od wymienionych przeze mnie tytułów.

C&C generals przeszedłem.

Patrician 3- lubię takie gry ale nie umiem w nie grać :frowning: zawsze bankrutuje

A może własnie znacie strategie związane z bitwami morskimi, xvii-xix w ?

W Patrician 3 trzeba jak najwięcej handlować.Trzeba mieć kilkaset tysięcy,by o budowaniu myśleć.

A dodatek zero hour?Spróbuj pograć w Praetorians.Ciekawa,jak na mój gust,trudna gra.

Z morkich strategii przypominam sobie Port Royale 2.Grałem tylko trochę.Wydaje się podobna do Patrician.Ale niewiele mogę powiedzieć,bo pożyczyłem płyte i gra mi przepadłą.

A myślałeś o szachach?Poważnie rozważam zakup jakiegoś taniego ,a dobrego programu:)

Ostatnio kupiłem sobie Portal.Nawet fajna gra:)