W jaki sposób budżetowo oglądać WP Pilot?

Mam w kuchni mały telewizor podłączony do anteny wewnątrz pokojowej odbiór jest tragiczny. Wpadłem na pomysł, że można by oglądać ogólnodostępne kanały poprzez WiFi…
(przetestowałem “profesjonalnie” siłę sygnału, poprzez umieszczenie w miejscu gdzie teoretycznie powinno znajdować się urządzenie komórki i wł. strony speedtest. Komórka pokazuje 5 na 5 kresek siły sygnału, a wyniki speedtestu to PING 18s DOWNLOAD 25Mb/s Upload 21Mb/s)
…od urządzenia wymagam jedynie TVP 1, TVP 2, TVP 3, Polsat, TVN (czyli darmowa oferta WP Pilot mnie urządza) ewentualnie IPLA.
Fajnie by było gdyby można było również posłuchać radia.
Znacie jakieś niedrogie urządzenia, nie skomplikowane w obsłudze , które oferują tą funkcjonalność?

Znamy, praktycznie każdy, względnie współczesny TV BOX z Androidem

Ilustracja poglądowa

Czyli piszesz, że taki Odtwarzacz multimedialny Mi Box S 4K - Xiaomi będzie dobrym wyborem?

Gdybym miał się odnosić, do wspomnianego modelu, to zapewne bym napisał, iż za darmo bym nie chciał tego szrotu…jedyne co go “wyróżnia” jeszcze na rynku, to certyfikacja Netflixa…ale oczywiście swoją rolę spełni.

Może zwykły tablet? Dodatkowo jeszcze sobie jakiś przepis w necie sprawdzi, albo videorozmowe odpali :wink:

…no to poleć coś lepszego. Zaznaczam, że obsługiwać będzie osoba starsza (menu musi więc być po polsku) i nie zależy mi na 4K, nagrywaniu itd… Tylko i wyłącznie podstawowe kanały i ew. radio.

…proszę Cię! Komórka od razu. Telewizor w kuchni jest włączony by działał w tle, a Ty mi polecasz tablet. Nie no wow!

Play Now Box. 10 zł/msc.

Nie dziękuję nie mam zamiaru płacić za coś czego nie wykorzystam. Osoba, która z tego ma korzystać nie będzie oglądać nic ponad wymienionymi wyżej kanałami.

Tablet spełnia twoje założenia z postu otwierającego i ma więcej zalet. Może sprecyzuj dokładniej czego oczekujesz?

no to precyzuję: interesuje mnie tylko i wyłącznie przystawka do telewizora. Obraz ma być wyświetlany na ekranie TV.

Znajdziesz bez problemu na Allegro, lub w dobrej promocji u Chińczyków, względnie rozsądny wybór, na płaszczyźnie cena/jakość, komfortu użytkowego…

H96 MAX RK3318 4/32GB Android 9.0

a można to cudo połączyć do telewizora za pomocą zwykłego USB czy HDMi (pytam bo się zwyczajnie nie znam)?

Żadne cudo, a dwa to tylko HDMI

Sprawdziłem telewizorek i ma wejście HDMI także jest OK. Są w też z Adroidem 10 (co o nich myślisz?) i czy na bank w pełni po polsku?

Panie śmieszek - już nie bądź taki do przodu i ponawiam pytania:

Są w też z Adroidem 10 (co o nich myślisz?) i czy na bank w pełni po polsku?

Ze stabilnością jeszcze może być krucho, w niskobudżetowym segmencie sprzętu, tak na 100% full PL

Musiałem przeoczyć

edytowałem wątek. Dziękuję za radę. Pewnie skuszę się na ten z dziewiątką w takim razie.