W jaki sposób lepiej zainstalować SP3?

Jaka instalacja SP3 będzie lepsza? Czysty system ze zintegrowanym SP3 czy zainstalowanie SP3 na istniejącym systemie? A może to nie przyniesie żadnej różnicy? Ja aktualizowałem system z płyty i odczułem różnicę tyle, że negatywną, bo mi się system zacina w 2 sekundowych odstępach czasu.

witam

wiesz ja instalowałem pierwszy raz Sp3 na starym systemie xp, i dobrze chodziło :slight_smile:

Tera jak zawsze instaluje xp to po zainstalowaniu instaluje sp3

Najlepszy sposób to integracja z płytą instalacyjną.Ewentualnie zainstalowanie systemu i instalacja SP3.

…a w zasadzie nie powinno być żadnej różnicy- czy to SP zintegrowane czy też sp instalowane po instalacji systemu.

nie ma zadnej roznicy. Wybierz sposob ktory jest ci bardziej na reke 8)

Sam SP będzie działać tak samo dobrze. Jednak jak ktoś ma bardzo zaśmiecony system albo występują z nim jakieś problemy to lepiej jak zainstaluje na czysto z płytki ze zintegrowanym SP3 niż jakby instalował na SP3 na ledwo chodzącym systemie.

Najlepiej zintegruj SP3 z instalacją Windows XP bo po za instalowaniu świeżego systemy będziesz miał już wgrany SP3

Ja niedawno Zainstalowałem sobie SP3 zintegrowane z płytą i teraz jakbym chciał go usunąc to muszę usunąć cały system więc lepiej zainstalować

z niezintegrowana płytą. U mnie jeszcze do tego nie ma Dźwięku… Ogólnie nie polecam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

A ja nigdy nie napotkałem na problemy z SP3, a instalowałem go już na nie jednej maszynie.

Polecam każdemu i koniecznie w zintegrowanej postaci :wink: