W jaki sposób lepiej zainstalować SP3?

(Mateusz Niedrowski) #1

Jaka instalacja SP3 będzie lepsza? Czysty system ze zintegrowanym SP3 czy zainstalowanie SP3 na istniejącym systemie? A może to nie przyniesie żadnej różnicy? Ja aktualizowałem system z płyty i odczułem różnicę tyle, że negatywną, bo mi się system zacina w 2 sekundowych odstępach czasu.

(and1981) #2

witam

wiesz ja instalowałem pierwszy raz Sp3 na starym systemie xp, i dobrze chodziło :slight_smile:

Tera jak zawsze instaluje xp to po zainstalowaniu instaluje sp3

(hevet) #3

Najlepszy sposób to integracja z płytą instalacyjną.Ewentualnie zainstalowanie systemu i instalacja SP3.

(Dawiddek55) #4

...a w zasadzie nie powinno być żadnej różnicy- czy to SP zintegrowane czy też sp instalowane po instalacji systemu.

(Wojteko10) #5

nie ma zadnej roznicy. Wybierz sposob ktory jest ci bardziej na reke 8)

(Grzegorz) #6

Sam SP będzie działać tak samo dobrze. Jednak jak ktoś ma bardzo zaśmiecony system albo występują z nim jakieś problemy to lepiej jak zainstaluje na czysto z płytki ze zintegrowanym SP3 niż jakby instalował na SP3 na ledwo chodzącym systemie.

(levisek82) #7

Najlepiej zintegruj SP3 z instalacją Windows XP bo po za instalowaniu świeżego systemy będziesz miał już wgrany SP3

(system) #8

Ja niedawno Zainstalowałem sobie SP3 zintegrowane z płytą i teraz jakbym chciał go usunąc to muszę usunąć cały system więc lepiej zainstalować

z niezintegrowana płytą. U mnie jeszcze do tego nie ma Dźwięku.... Ogólnie nie polecam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

(pakeroso) #9

A ja nigdy nie napotkałem na problemy z SP3, a instalowałem go już na nie jednej maszynie.

Polecam każdemu i koniecznie w zintegrowanej postaci :wink: